شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانفرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خبر داد؛ حرکت‌های جهادی قرارگاه‌های محرومیت‌زدایی / بهره‌برداری ۵۰۰ واحد مسکن مددجویی

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خبر داد؛ حرکت‌های جهادی قرارگاه‌های محرومیت‌زدایی / بهره‌برداری ۵۰۰ واحد مسکن مددجویی

منتشرشده در کرمان چهارشنبه, 07 مهر 1400 ساعت 08:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از بهره‌برداری از ۵۰۰ واحد مسکن مددجویی خبر داد و گفت: هزینه‌های ساخت این واحدها با حضور خود مردم و گروه‌های جهادی کم شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان  در حاشیه بهره‌برداری از 500 واحد مسکن مددجویی کمیته امداد امام (ره) در جمع خبرنگاران با تسلیت اربعین امام حسین (ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا، امام شهدا و سیدالشهدای دفاع مقدس اظهار داشت: حرکت‌های جهادی خوبی در استان کرمان تحت عنوان قرارگاه‌های محرومیت‌زدایی در حال انجام است.

 

وی با بیان اینکه یکی از این اقدامات ساخت مسکن مددجویان کمیته امداد و محرومین است که در دستور کار جدی سپاه، بسیج و کمیته امداد امام (ره) هم در سطح ملی و هم در سطح استان قرار دارد گفت: این اقدامات در قالب حرکت‌های جهادی و با بهره‌گیری از کمک‌های درون استانی، خیرین و گروه‌های جهادی است.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به تفاهمنامه‌ای که بین سپاه و کمیته امداد برای ساخت 500 واحد مسکونی 55 متری برای مددجویان کمیته امداد در سراسر استان کرمان امضا شده گفت: این واحدهای مسکونی در 330 روستا ساخته شده و امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس افتتاح می‌شوند.

 

وی متراژ واحدهای مسکونی ساخته شده در استان را چیزی در حدود 25 هزار و 600 متر مربع عنوان کرد و افزود: اعتبار مصوب قرارگاهی ما از مرکز 30 میلیارد تومان بوده که اما اعتبار هزینه کرد ما در درون استان 43 میلیارد تومان است که 13 میلیارد آن درون استانی و با استفاده از ظرفیت خیرین و گروه‌های است.

 

سردار معروفی با بیان اینکه خیلی از هزینه‌های ساخت این واحدها با حضور خود مردم و گروه‌های جهادی کم شده و در کنار آن سرعت و دقت کار افزایش داشته است گفت: در شهرستان بردسیر 54 واحد داشتیم که 49 واحد آن قبلاً و 4 واحد آن امروز تحویل داده می‌شود.

 

وی با عنوان اینکه در استان کرمان 6 هزار و 200 مددجوی کمیته امداد شناسایی شده که نیازمند مسکن هستند افزود: از این تعداد هزار و 200 واحد آن روستایی است.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه با ساخت 400 واحد آن در فاز اول موافقت شده که کلنگ‌زنی آن در آینده نزدیک انجام می‌شود گفت: تلاش می‌شود تا استفاده از ظرفیت خیرین و گروه‌های جهادی، پروژه‌های ما حداکثر 12 ماهه به تمام برسد.

 

انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است