پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - ششمین دوره مسابقات قرآن کریم نیروی زمینی سپاه برگزار شد
چاپ کردن این صفحه

ششمین دوره مسابقات قرآن کریم نیروی زمینی سپاه برگزار شد

منتشرشده در کرمان سه شنبه, 02 شهریور 1395 ساعت 11:56
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:ششمین دوره مسابقات قرآن کریم، ویژه خانواده پاسداران رده‌های نیروی زمینی سپاه مستقر در استان‌های کرمان و یزد برگزار شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ مرحله نیمه نهایی ششمین دوره مسابقات قرآن کریم، ویژه خانواده پاسداران رده‌های نیروی زمینی سپاه مستقر در استان‌های کرمان و یزد با حضور 100 شرکت کننده در دو بخش خواهران و برادران‌ در رشته‌های حفظ، قرائت، مفاهیم به میزبانی کرمان برگزار شد.

حمدالله محمودی جانشین تیپ مکانیزه 38 ذوالفقار در آیین افتتاحیه مسابقات به ارزش و اهمیت قرآن، حاملان، حافظان و قاریان قرآن کریم پرداخت و اظهار داشت: قرآن تامین کننده خیر و صلاح انسان است که همانند مشعلی فروزان انسان را در تاریکی‌های جهل هدایت می‌کند،

وی بیان داشت: کسی که عزت را جستجو می‌کند، باید خود را با قرآن انس دهد، امروز قرآن را بیشتر در مراسم ختم، تلاوت می‌کنند، اما خوب است دل‌های مرده را با قرآن زنده کنیم نه اینکه فقط برای مردگان بخوانیم.

محمودی هدف اصلی مسابقات قرآن کریم را گسترش فرهنگ قرآنی و عمل به قرآن دانست و تصریح کرد: براساس روایت اگر در تلاوت و قرائت قرآن کریم تدبر وجود نداشته باشد، خیری در آن نیست.

انتهای خبر/07