شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانفرمانده سپاه ناحیه حضرت رسول(ص) کرمان: ۱۰هزار نفر از دانش‌آموزان استان کرمان به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند

فرمانده سپاه ناحیه حضرت رسول(ص) کرمان: ۱۰هزار نفر از دانش‌آموزان استان کرمان به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند

منتشرشده در کرمان شنبه, 22 مهر 1396 ساعت 13:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ناحیه حضرت رسول(ص) کرمان گفت: اعزام دانش‌آموزی اردوهای راهیان نور از استان کرمان آغاز شده و تا پایان اردیبهشت سال ۹۷ حدود ۱۰ هزار نفر از دانش‌آموزان استان کرمان به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار علی اسدی فرمانده سپاه ناحیه حضرت رسول(ص) کرمان ، در آئین اعزام نخستین گروه از دانش‌آموزان اردوهای راهیان نور در دبیرستان پسرانه شاهد استان کرمان اظهار داشت: سفر راهیان نور یک سفر بسیار معنوی بوده و انسان را خود ساخته می‌کند.

 

وی با اشاره به اینکه اکثر شهدای دفاع مقدس کم سن و سال بوده و دوران دانش‌آموزی را می‌گذراندند،ادامه داد : سفر راهیان نور ما را با گوشه‌ای از فداکاری، جانفشانی و ایثارگری‌های شهدا در دوران دفاع مقدس آشنا می‌کند.

 

فرمانده سپاه ناحیه حضرت رسول(ص) کرمان با بیان اینکه تمام تلاش ما این است که یک اردوی فرهنگی سالم و به دور از تهدید برای دانش‌آموزان استان برگزار کنیم افزود: اعزام کاروان‌های راهیان نور دانش‌آموزی در استان کرمان آغاز و تا اردیبهشت سال 97 ادامه دارد.

 

اسدی با بیان اینکه حد.د 10 هزار نفر در سال تحصیلی جدید تا اردیبهشت ماه سال 97 به این اردوها اعزام می‌شوند خاطرنشان کرد: امروز حدود 300 نفر از دانش‌آموزان در قالب هشت دستگاه اتوبوس  به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است