شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانفرمانده سپاه ثارالله استان کرمان: آمریکا و هم‌پیمانانش در تمام توطئه‌ها‌ علیه ‌ایران ‌اسلامی ‌ناکام مانده‌اند‌

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان: آمریکا و هم‌پیمانانش در تمام توطئه‌ها‌ علیه ‌ایران ‌اسلامی ‌ناکام مانده‌اند‌

منتشرشده در کرمان دوشنبه, 15 آبان 1396 ساعت 08:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: آمریکا و هم‌پیمانانش در تمام توطئه‌ها‌ علیه ‌ایران ‌اسلامی ‌ناکام مانده‌اند‌.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه خوشبختانه آگاهی و شناخت و بصیرت مردم نسبت به عملکرد آمریکا روزبه‌روز بیشتر می‌شود، اظهارداشت: امروز ملت ایران تحلیل دقیقی از عملکرد آمریکا علیه آنها دارند.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه آمریکا شیطان بزرگ و طاغوت زمان است، افزود: در همه توطئه‌هایی که آمریکا و هم پیمانانش علیه مردم ایران و نظام اسلامی راه‌اندازی کرده‌اند ناکام مانده‌اند.

 

وی با اشاره به اینکه در ابتدای انقلاب بحث مهار انقلاب را در برنامه داشتند و راه به جایی نبردند، خاطرنشان کرد: بعد به سمت انحراف انقلاب رفتند که باز هم با بصیرت مردم و پیش‌بینی‌های امام راحل عوامل استکبار با شکست مواجه شدند.

 

سردار ابوحمزه با بیان اینکه بعد از این شکست‌ها، جنگ تحمیلی را توسط صدام و رژیم بعث عراق برای براندازی انقلاب اسلامی آغاز کردند،گفت: در دفاع مقدس نیز با استقامت مردم و رهبری امام(ره) دچار شکست شدند.

 

وی با اشاره به اینکه امروز آمریکا توسط گروه‌های تروریستی به ظاهر مسلمان قصد وارونه جلوه دادن اسلام را دارد، افزود: داعش دست‌نشانده آمریکا‌ست تا به کمک آن اسلام‌هراسی را در جهان ایجاد کند.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه محور همه این حرکت‌های دشمن که با شکست مواجه شد بسیج مردمی و سپاه پاسداران بوده است، تصریح کرد: ‌نسل جدید ‌باید در همه ایام سال با رصد تحرکات آمریکا علیه ملت با برنامه‌های استکبار جهانی و ظلم و جنایات آن در دنیا آشنا باشند.

 

انتهای خبر /09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است