شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانمسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله (ع) استان کرمان : بیش از ۶ هزار نفر در قالب گروه‌های جهادی در نقاط محروم استان حضور یافتند

مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله (ع) استان کرمان : بیش از ۶ هزار نفر در قالب گروه‌های جهادی در نقاط محروم استان حضور یافتند

منتشرشده در کرمان دوشنبه, 26 شهریور 1397 ساعت 10:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارلله با اشاره به حضور بیش از ۶ هزار نفر در قالب گروه‌های جهادی در مناطق محروم استان گفت: سپاه در جهت رفع محرومیت و توانمندسازی مردم در نقاط مختلف استان تلاش می کند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الله پاداشمسئول بسیج سازندگی سپاه ثارلله استان کرمان در دومین روز از رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) 2 در منطقه عمومی ماهان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سپاه اقدمات زیادی را در حوزه‌های مختلف انجام داده است اظهارداشت: فعالیت‌های عمرانی و اقداماتی در راستای کاهش محرومیت در مناطق محروم استان و حاشیه شهرها از جمله اقدامات سپاه است.   

 

وی با بیان اینکه یکی از کارهایی که در این راستا انجام شده است اعزام بیش از 350 گروه جهادی به مناطق محروم و حاشیه شهرهای استان است افزود: در این راستا بیش از 6 هزار نفر در قالب گروه‌های جهادی مشغول خدمت‌رسانی به مردم در حاشیه شهرها و مناطق محروم هستند.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارلله استان کرمان به شرایط اقتصادی امروز جامعه اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و توطئه‌های دشمنان بسیج و سپاه در صحنه جنگ اقتصادی با دشمن حضور دارند.

 

وی تصریح کرد: سپاه و بسیج با پشتیبانی مردم در حوزه‌های مختلف عمرانی، بهداشتی و ... با هدف توانمندسازی کشورمان حضور دارند.

 

پاداش با اشاره به اینکه سپاه اقدامات زیادی را در راستای محرومیت‌زدایی در نقاط مختلف استان آغاز کرده است گفت: در کنار هم و با هم‌افزایی و خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به مردم می توان شاهد اقدامات موثری در استان ها بود.

 

انتهای پیام/ 09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است