شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانجانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خبر داد: بازسازی عملیات والفجر ۲ در کرمان

جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خبر داد: بازسازی عملیات والفجر ۲ در کرمان

منتشرشده در کرمان دوشنبه, 02 مهر 1397 ساعت 09:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار مطهری از بازسازی عملیات والفجر۲ از ابتدای مهرماه در کرمان خبر داد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد مطهری جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه امسال سی و هشتمین سالگرد هفته دفاع مقدس را گرامی می داریم اظهار داشت: این هفته با شعار محوری "ما توانستیم" برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه برنامه‌های متعددی برای این هفته در کرمان پیش‌بینی شده است گفت: در نخستین روز این هفته برنامه رژه نیروهای مسلح در کرمان و سیرجان برگزار شد.

 

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه برنامه دومین روز این هفته تجلیل از سربازان در پادگان‌های سراسر استان است، افزود: غبارروبی قبور مطهر شهدا عصر پنجشنبه برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه دیدار با خانواده‌های معظم شهدا در سراسر استان از دیگر برنامه‌های این هفته است گفت: گردهمایی پیشکسوتان جهاد و شهادت در شهرستان‌ها برگزار و تجلیل از آنها در برنامه است.

 

سردار مطهری با اشاره به دیگر برنامه‌های این هفته عنوان کرد: راهپیمایی سلامت با همکاری اداره کل ورزش و جوانان ششم مهرماه برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره اینکه از ابتدای مهرماه نمایش رزمی فرهنگی عملیات والفجر 2 در محل لشکر ثارالله در کیلومتر 5 جاده کوهپیایه برگزار می‌شود گفت: از هلال احمر و جامعه پزشکی بسیج در این برنامه حضور دارند و خدمات پزشکی ارائه می‌شود .

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است