شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانفرمانده سپاه ثارالله استان کرمان : روند برنامه های کنگره 6500 شهید استان کرمان بعد از اجلاسیه ادامه دارد

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان : روند برنامه های کنگره 6500 شهید استان کرمان بعد از اجلاسیه ادامه دارد

منتشرشده در کرمان یکشنبه, 26 اسفند 1397 ساعت 09:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت : در کنگره های کشوری با اتمام اجلاسیه کنگره ها تمام می شوند اما در کرمان بعد از اجلاسیه یک برنامه ریزی ۳ تا ۵ ساله وجود دارد و باید کارها با همان قوتی که در بحت کنگره انجام شد دنبال شود .

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در مراسم تجلیل از دست اندرکاران کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان ضمن گرامیداشت ماه رجب و بهار طبیعت اظهار داشت :  به سردار رشید اسلام سردار حاج قاسم سلیمانی به خاطر دریافت نشان ذوالفقار که بالاترین نشان در نظام جمهوری اسلامی است تبریک و تهنیت می گوییم و خوشحالیم خطه کرمان چنین افرادی را تربیت و تحویل جامعه داده است که در سطح اسلام و جهان تاثیر گذار هستند.

وی گفت : سرلشکر سلیمانی در ارتقای ارزش های نظام و عالم نقش مهمی دارد و امیدواریم خداوند نعمت ولایت را بر ما و ملت های جهان مستدام بدارد و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی)ما با سردار سلیمانی کارها داریم و ان شاالله در نهایت کار شهادت نصیب وی شود .

 

سردار ابوحمزه عنوان داشت : در دیدار با مقام معظم رهبری ایشان بر تمامی کارهای ستاد کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان مهره تایید زدند و این افتخاری برای مردم کرمان است که ایشان چنین تعابیری نسبت به شهدا و مردم کرمان فرمودند و خداوند را بر همه این نعمت ها شاکریم و امیدواریم خداوند این توفیق را به ما دهد تا وظایف خود را به نحوه احسن انجام دهیم.

 

وی توضیح داد : مقام معظم رهبری سه ویژگی مهم را در مدیران باعث موفق بودن کارها می دانند ؛بنابراین تبلور و تجلی کنگره شهدا در سه نکته تقوا ، شجاعت و خودآگاهی است که بهره گیری از این سه محور زمینه و بستری شد تا طبق گفته رئیس بسیج مستضعفین کشور کنگره ۶۵۰۰ شهید استان بهترین الگو برای برگزاری کنگره ها در کشور شود تا دیگر استان ها برای برگزاری کنگره ها آن کارها را در دستور کار قرار دهند .

 

 فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به این که اکنون بعد از گذشت یک سال و نیم فعالیت و تلاش وافر ستاد کنگره کرمان الگویی برای سایر استان های کشور شده است ، ابراز داشت : در این کنگره از چهار کشور جهان و یازده استان کشور مهمان حضور داشتند و در یک جمله همه عزیزان مخلصانه برای پیاده سازی منویات مقام معظم رهبری پای کار آمدند و این باید الگویی برای همه مدیران در بخش های مختلف شود تا با بهره‌گیری از تقوا ،شجاعت و خودآگاهی همه گره ها برطرف شوند.

 

سردار ابوحمزه ادامه داد : بسیاری از گره های استان را می توان با الگو برداری از کنگره شهدا باز کرد و در سپاه و بسیج این آمادگی را داریم تا در هر بخشی برای کمک به مشکلات مردم بدون هر گونه چشم داشتی کار انجام دهیم زیرا توان ،ظرفیت و آگاهی را داریم تا مشکلات را حل کنیم .

 

وی اضافه کرد : همانطور که کنگره شهدای استان برای سایر استان ها الگو شد مدیران ما هم می توانند برای ۳۱ استان دیگر کشور الگو باشند ؛ مردم در ۲۲ بهمن ۹۷ سنگ تمام گذاشتند باید با وحدت، انسجام ، همدلی و استفاده از تجربیات کنگره به استانی سربلند تبدیل شویم .

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خاطر نشان کرد : در کنگره های کشوری با اتمام اجلاسیه کنگره ها تمام می شوند اما در کرمان بعد از اجلاسیه یک برنامه ریزی ۳ تا ۵ ساله وجود دارد و باید کارها با همان قوتی که در بحت کنگره انجام شد دنبال شود .

 

 سردار ابوحمزه گفت : ما در ادامه بزرگداشت ۶۵۰۰ شهید استان کرمان به تداوم کارهای انجام نشده خواهیم پرداخت و پیاده سازی گام دوم انقلاب از اهداف دیگر ماست و باید  بیانیه گام دوم انقلاب در دستور کار همه مدیران استانی قرار گیرد تا استانی نمونه در کشور شویم زیرا تمام راهبردها و نقشه راه در این بیانیه وجود دارد و همه دستگاه های استان باید برای تحقق عینی و عملی این بیانیه وقت بگذارند.

 

وی در ادامه افزود : تبیین سیاست های ۲۴ گانه اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی ایرانی و اسلامی در دستور کار ماست و این چهار محور اساس کار کنگره شهدا در ۳ تا ۵ سال آینده برای ماست و اکنون توافق نامه ای بین امام جمعه کرمان ، استاندار کرمان و سپاه ثارالله امضاء خواهد شد تا حرکتی عظیم در استان صورت گیرد.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظهار داشت : اصل و اساس کار ما نظام و انقلاب اسلامی با محوریت فرمایشات رهبری است و در این زمینه آماده  همکاری هستیم .

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است