شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانفرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:  امکانات و اقلام موردنیاز در اختیار سپاه ناحیه حمیدیه قرار گرفته است

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:  امکانات و اقلام موردنیاز در اختیار سپاه ناحیه حمیدیه قرار گرفته است

منتشرشده در کرمان یکشنبه, 25 فروردين 1398 ساعت 08:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به نیازهای مردم سیل زده حمیدیه  اظهار داشت : تا کنون هر امکانات و اقلامی که به نواحی و سپاه ثارالله تحویل داده شده است را در اختیار سپاه ناحیه حمیدیه قرار گرفته است .

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در گفتگویی اظهار داشت : سپاه برای سیل خوزستان برنامه ریزی هایی را انجام داده  و برای 8 شهرستان خوزستان که دچار سیل شده اند هشت سپاه مشخص شده که به عنوان معین شهرستانها حضور پیدا کرده و پشتیبانی ها نسبت به شهرستانهای سیل زده انجام می گیرد .

 

وی افزود : استان کرمان  و سپاه ثارالله به عنوان معین شهرستان حمیدیه قرار گرفته است و  مسئولین ، معاونتها و ... بلافاصله بعد از ابلاغ در منطقه حضور  پیدا کردند تا نسبت به پشتیبانی اقلام مصرفی و مورد نیاز با سپاه ناحیه حمیدیه هماهنگی های لازم را انجام دهند.

 

سردار ابوحمزه ضمن اشاره به اقلام مورد نیاز مردم سیل زده حمیدیه  اظهار داشت : تا کنون هر امکانات و اقلامی که به نواحی و سپاه ثارالله تحویل داده شده است را در اختیار سپاه ناحیه حمیدیه قرار داده ایم .

 

وی در آخر خاطر نشان کرد : اقلامی که در کرمان تحویل هلال احمر داده شده اند  مسئولیتش بر عهده استانداری و فرمانداری حمیدیه است و دوستانی از استانداری کرمان در اینجا مستقر هستند و با هماهنگی هایی که ما بین آنها و سپاه شهرستان انجام شده است در اختیار مردم قرار می گیرند.

 

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است