شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمان مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان مطرح کرد : پیشتازی بسیج سازندگی در خدمت رسانی و محرومیت زدایی

 مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان مطرح کرد : پیشتازی بسیج سازندگی در خدمت رسانی و محرومیت زدایی

منتشرشده در کرمان یکشنبه, 22 ارديبهشت 1398 ساعت 14:10
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان اظهار داشت : اردوهای جهادی موضوع مهمی در بسیج سازندگی هستند که به تناسب و تخصص اقشار مختلف دسته بندی می شوند که در مدت ۳ تا ۵ سال در منطقه هدف فعالیت کنند.

به گزارش سپاه نیوز؛ پاداش مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان در دیداری که معاون هماهنگ کننده و جمعی از مسئولین سپاه ثارالله به مناسبت هفته بسیج سازندگی با نماینده ولی فقیه در استان کرمان داشتند گفت: بسیج سازندگی در ۴ محور خدمات رسانی، محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی و حوادث غیر مترقبه فعالیت می کند.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمانتصریح کرد : اردوهای جهادی موضوع مهمی در بسیج سازندگی هستند که به تناسب و تخصص اقشار مختلف دسته بندی می شوند که در مدت ۳ تا ۵ سال در منطقه هدف فعالیت کنند.

 

پاداش ادامه داد: در اردوهای جهادی دانشجویی و طلاب هم ۵ هزار و ۷۱۰ نفر طی مدت ۱۰ روز خدمات مختلفی ارائه دادند و در بسیج مساجد و محلات و دانش آموزی ۱۰ روزه، ۱۳ هزار و ۹۴۹ نفر، هفت روزه متخصصین ۳ هزار و ۴۲۰ نفر و یک روزه حلقه های صالحین هم ۱۲ هزار و ۵۸۱ نفر بکارگیری شدند.

 

وی به ارائه خدمت توسط ۱۸۰ تیم پزشکی، ۱۶۲ شبکه بسیج همگام با کشاورز برای کمک به مدرنیته کردن کشاورزی، برگزاری دو مجمع جهادی، اجرای طرح هر مسجد یک حقوقدان در ۱۰ مسجد هم اشاره و تصریح کرد: در بخش اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی نیز قریب ۴۰۰واحد اقتصادمقاومتی راه اندازی شده است.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان گفت : ۱۰ طرح بزرگ از صندوق توسعه ملی اشتغال روستایی ، برپایی ۱۷ نمایشگاه اقتصادمقاومتی در سطح استان در زمینه محرومیت زدایی، قرارداد ۷۴۶ واحدی برای مددجویان کمیته امداد که ۵۰۰ واحد آن در دست اقدام است، پروژه های آب رسانی، ساخت مسجد و حسینه و...فعالیت در حاشیه شهر کرمان را از دیگر فعالیت های قابل ذکر فهرست کرد.

 

وی افزود: در سال جاری ۱۲۲۰ پروژه در استان از مجموع ۴۰ هزار پروژه بسیج تعریف شده که اقدام خوبی است و عملیات ساخت ۳۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی نیز در دست اقدام است.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان خاطر نشان کرد : بسیج سازندگی فعالیت های زیادی در بحث سیل های اخیر انجام داده و همچنین توسط امکانات سپاه چند اکیپ برای مقابله با هجوم ملخها به جنوب استان اعزام شده که ۱۹ هزار هکتار از اراضی را سم پاشی کرده اند .

 

 

انتهای خبر/09

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است