شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانفرمانده سپاه ثارالله (ع) استان کرمان : پیروی از ولایت مهمترین شرط حفظ انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه ثارالله (ع) استان کرمان : پیروی از ولایت مهمترین شرط حفظ انقلاب اسلامی است

منتشرشده در کرمان سه شنبه, 21 خرداد 1398 ساعت 10:10
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ثارالله(ع) استان کرمان با بیان اینکه ماندن در قطار انقلاب شرط دارد و آن هم حافظ دست آورد‌های انقلاب بودن و پیروی از ولایت است گفت: شهدا به پیروی از ولایت در جبهه‌ها حاضر شدند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامعلی ابوحمزهفرمانده سپاه ثارالله (ع)استان کرمان در مراسم یادواره شهدای روستای ده زیار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و شهدای روستای ده‌زیار اظهار داشت: اگر بخواهیم شهدا را بشناسیم و اثر خون آن‌ها بر قلوب انسان‌ها را دریافت کنیم باید آن‌ها را چراغ راه جامعه بدانیم.

 

وی با بیان اینکه امام (ره) استاد شهدا بود و شهدا به پیروی از ولایت در جبهه‌ها حاضر شدند گفت: شخصیت امام (ره) شخصیتی بی‌نظیر در دنیا است و اگر امام (ره) را خوب بشناسیم شهدا را خواهیم شناخت.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه حضرت امام (ره) اسلام را خوب شناخت و بعد انقلاب کرد افزود: امام (ره) مانند خورشید تابناکی بود که تحمل این همه عظمت و بزرگی را نخواهیم داشت اگر بخواهیم راه امام (ره) را ادامه دهیم باید پیرو ولایت فقیه بوده و اسلام را خوب بشناسیم.

 

سردار ابوحمزه با بیان اینکه مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) فرمود: این انقلاب بی‌نام امام (ره) در هیچ کجای جهان شناخته شده نبوده و این سخن یک تعارف نیست گفت: فهمیدن اینکه امام (ره) چگونه به این درجه از مقام رسید ما را در مسیر کمال و سعادت قرار خواهد داد.

 

فرمانده سپاه ثارالله(ع) استان کرمان با اشاره به اینکه امام (ره) بعد از شناخت و آگاهی و معرفت، یافته‌های خود را به میدان عمل آورد و بر قوای نفسانی خود غلبه کرد افزود: امام (ره) با انجام واجبات و ترک گناه خود را ساخت و ۱۵ سال زیارت جامعه کبیره را در نجف اشرف به‌صورت ایستاده خواند و معنویت خود را افزایش داد.

 

سردار ابوحمزه تصریح کرد:  امام خمینی (ره) ده سال قبل از پیروزی انقلاب تئوری حکومت اسلامی را که بعد به کتاب ولایت فقیه تبدیل شد در نجف اشرف تدریس کرد.

 

وی با اشاره به اینکه امام (ره) دید عمیق و وسیعی از آینده داشت و به‌گونه‌ای انقلاب را هدایت کرد که امروز امام خامنه‌ای نیز همان راه را ادامه داده است افزود: روحیه رهبر انقلاب در مقابل آمریکا همان روحیه امام (ره) است و هر دو آمریکا را شیطان بزرگ و شیطان اکبر لقب دادند.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظهار داشت: امروز به برکت خون شهدا نظام اسلامی آنقدر قدرتمند است که احدی در دنیا نمی‌تواند آن را تهدید کند.

 

وی با اشاره به اینکه باید سجده شکر به جا بیاریم که در زمانی زندگی می‌کنیم که از اسلام و مظلومان عالم دفاع می‌کنیم و شهدای ما برای همین دفاع از اسلام رفتند گفت: شهدای ما از عاشورا درس گرفتند و همه ما مدیون اسلام و شهدا هستیم .

 

سردار ابوحمزه با بیان اینکه چهل سال است نظام اسلامی از برکت خون شهدا و ایستادگی امت راه خود را با عزت ادامه داده است و مردم اجازه ندادند خون شهدا هدر برود افزود: ماندن در قطار انقلاب یک شرط دارد و آن هم حافظ دست آورد‌های انقلاب بودن و پیروی از ولایت است.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است