شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانفرمانده سپاه ثاراالله(ع) استان کرمان : مدیریت جهادی راه حل مشکلات اقتصادی است 

فرمانده سپاه ثاراالله(ع) استان کرمان : مدیریت جهادی راه حل مشکلات اقتصادی است 

منتشرشده در کرمان سه شنبه, 04 تیر 1398 ساعت 12:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ثاراالله(ع) استان کرمان گفت: راه حل مشکلات اقتصادی نظام مدیریت جهادی مسئولان در بخش‌های مختلف است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثاراالله(ع) استان کرمان در جمع مردم رفسنجان و فعالان فرهنگی اظهار داشت: دشمنان نظام در سال‌های اخیر ایجاد شبهه، تردید و دودلی را در دستور کار دارند و ارزش‌های انقلاب را مورد هدف قرار داده‌اند و سعی دارند با بهره‌گیری از شبکه‌های مجازی، سایبری و ماهواره‌ای زیر ساخت‌های اعتقادی و فکری نسل جوان را مورد هجمه قرار دهند.

 

وی بیان داشت: داعیه‌داران انقلاب ضمن دفاع از ارزش‌ها بحث امر به معروف و نهی از منکر را که از اوجب الواجبات است را در عرصه‌های اجتماعی، سیاسی و دفاع از ارزش‌های انقلاب به شکل گسترده مد نظر قرار دهند.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: راه حل مشکلات اقتصادی نظام مدیرت جهادی مسئولان در بخش‌های مختلف است همان طور که ما می‌توانیم در بحث هسته‌ای، نانو، بحث‌های علمی، انواع رادارها و ...پیشرفت کنیم، می‌توانیم سایر مشکلات را هم برطرف کنیم.

 

سردار ابوحمزه ابراز داشت:  با وجود گرانی و مشکلات اقتصادی و اشتغال، بازهم حضور حداکثری مردم را در راهپیمایی ۲۲ بهمن، روز قدس در دفاع از مردم سیل‌زده شاهد هستیم که در هیچ جای دنیا چنین چیزی نیست.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال تغییر در رفتار جمهوری اسلامی هستند، افزود: آن‌ها دنبال این هستند که در این نظام حرفی از شهادت و نفی استکبار نباشد و اسلام آمریکایی و انگلیسی بر ما حاکم باشد.

 

 

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است