شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانفرمانده سپاه ثارالله(ع) استان کرمان: دوران دفاع مقدس با مدیریت جهادی دشمن را شکست دادیم 

فرمانده سپاه ثارالله(ع) استان کرمان: دوران دفاع مقدس با مدیریت جهادی دشمن را شکست دادیم 

منتشرشده در کرمان سه شنبه, 09 مهر 1398 ساعت 13:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ثارالله(ع) استان کرمان با بیان اینکه مدیریت باید جهادی و دغدغه‌مند باشد گفت: دوران دفاع مقدس با مدیریت جهادی دشمن را شکست دادیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله(ع) استان کرمان در دومین یادواره شهدای صنعت برق با عنوان ویژه برنامه پدران آسمانی با بیان اینکه چیزی که بیش از هر چیز و بعد از گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی ما را نیازمند شهدا می‌کند عبرت‌گیری از شهداست اظهار داشت:  شهدا و ایثارگران کاری کردند که بعد از گذشت این همه سال هنوز هم نسبت به شهدا و خانواده‌های آنها خضوع داریم.

 

وی با بیان اینکه امام ‌حسین(ع) همه چیز خود را در راه خدا فدا کرد و خداوند نیز او را عزیز کرد گفت: اسوه شهدای ما امام حسین(ع) است و ما هم اگر می‌خواهیم عاقبت بخیر شویم باید از شهدا درس بگیریم.

 

وی با بیان اینکه نخستین درسی که ما از شهدا می‌گیریم این است که شهدا عاقل و عاشق بودند افزود: بهترین تصمیم را شهدا گرفتند که در دنیا ماندگار و در عالم دیگر رستگار شدند.

 

سردار ابوحمزه با اشاره به اینکه شهادت گوهری است که خداوند قرار داده تا انسان به عالی‌ترین درجات برسد گفت: چیزی که باید مورد توجه قرار دهیم این است که در تمام امور عقل ‌و عشق را براساس دستورات اسلام مدنظر قرار دهیم.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه مدیریت جهادی 6 ویژگی دارد که امروز کشورمان به شدت به آنها نیاز دارد بیان کرد:  مشکلات امروز کشور با مدیریت جهادی حل می شود.

 

وی با بیان اینکه کار، تلاش، علم، محسابه با خدا، تدبیر و درایت شش محور مدیریت جهادی هستند گفت: در سال‌های دفاع مقدس با مدیریت جهادی بدون هیچ امکاناتی دشمن را شکست داده‌ایم امروز هم می توانیم با همان روحیه مشکل اشتغال و گرانی را حل کنیم.

 

سردار ابوحمزه افزود: باید شبانه‌روز کار کرد و تلاشمان را زیاد کنیم تا رضایت‌مندی مردم را جلب کنیم در دوران دفاع مقدس شهدا مقید بودند که لقمه حلال و حرام انسان را هدایت می‌کند و در زندگی انسان موثر است.

 

سردار ابوحمزه با اشاره به اینکه اطاعت از ولایت و امامت نکته مهمی است افزود: امام راحل از بطن آیات و روایات این مفاهیم را در زندگی به صورت عملی اجرا کردند.

 

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در حال حاضر رهبر بی‌نظیر جهان اسلام است گفت: اگر می‌خواهیم راه شهدا را ادامه دهیم و عاقبت بخیر شویم باید مخلصانه از امامت و ولایت پیروی کنیم.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است