شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سیرجان خبر داد: برگزاری رزمایش الی بیت القدس در سیرجان

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سیرجان خبر داد: برگزاری رزمایش الی بیت القدس در سیرجان

منتشرشده در کرمان شنبه, 25 آبان 1398 ساعت 13:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سیرجان گفت:  رزمایش ۲ روزه الی بیت‌المقدس بسیجیان طی ۲ روز در منطقه عمومی رزمایش‌های سپاه پاسداران شهرستان سیرجان برگزار شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ باقری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سیرجان با اشاره به حضور پنج گردان از گردان‌های بیت‌المقدس و الزهراء در رزمایش الی بیت‌المقدس سیرجان افزود: هدف از برگزاری این رزمایش ۲ روزه که از دیروز تاکنون در سیرجان برگزار شد، تجدید سازمان، نمایش اقتدار ۴۰ ساله انقلاب، سنجش توان و آمادگی رزمی، افزایش آمادگی عملیاتی، تخصصی، جسمانی و سنجش و ارتقاء توان امنیتی، دفاعی، امدادی و مردمی کردن دفاع اعضای گردانهای بیت‌المقدس و الزهراء و تمرین تعامل و هماهنگی است.

 

باقری ادامه داد: این رزمایش نمایشی از اقتدار و توانمندی های بسیج به نمایش گذارده و تاکتیک‌های مختلف دفاع در آن تمرین شد.

 

وی گفت: انجام عملیات بازپسگیری سرزمین، عملیات تاخیری، کمین و ضد کمین، دفاع از مناطق حساس و حیاتی، امداد و نجات و مردم یاری از اجزای پیش بینی شده برای این رزمایش بود.

 

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است