شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانمسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب سند زرین ادبیات معرفتی انقلاب اسلامی

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب سند زرین ادبیات معرفتی انقلاب اسلامی

منتشرشده در کرمان سه شنبه, 05 آذر 1398 ساعت 09:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان گفت:صدور بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری یک سند زرین برای ادبیات منابع معرفتی انقلاب اسلامی بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین "علی عربپور" مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان در مراسم اختتامه چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر با موضوع "رسالت رسانه در گام دوم انقلاب" در کرمان اظهار کرد: این بیانیه با نگاه عالمانه، واقع بینانه و منصفانه در زمینه گذشته، حال و آینده انقلاب برای همگان قابل تحسین است و در واقع این بیانیه بعد از وصیتنامه سیاسی الهی امام خمینی(ره) یک افق به سوی آینده انقلاب باز کرد که همه ما وظیفه داریم در این جهت نسبت به اجرایی و عملیاتی شدن آن انجام وظیفه کنیم.

 

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان کرمان با تاکید بر اینکه بیش از همه اصحاب رسانه در راستای فرهنگسازی و تبیین این موضوع و گفتمان سازی در کنار همه اقشار نقش دارند بیان کرد: در گام دوم انقلاب سیستم بازخوانی نسبت به گام اول را باید در مسیر رسانه و مطبوعات داشته باشیم. اینکه در چله اول انقلاب چه گذشت و مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) فرمودند "با شناخت نقاط ضعف و قوت باید آینده را ساخت".

 

وی افزود: تقویت روحیه جهادی و انقلابی در بین نسل جوان و اننقال پیام انقلاب به نسل دوم و سوم انقلاب، بصیرت افزایی، دمیدن روح انقلاب در بین جوانان، تقویت فرهنگ مقاومت و ظلم ستیزی، تبیین چگونگی گسترش عالت و مبارزه با فساد، ترویج سبک زندگی دینی مبتنی بر آرمان های انقلاب اسلامی و ... از وظایف بزرگ و ارزشی اصحاب رسانه در بحث بیانیه گام دوم انقلاب است.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین عربپور گفت: دشمنان هیچ وقت از دشمنی با انقلاب کوتاه نمی آیند زیرا از انقلاب ضربه خورده اند لذا رسانه در افزایش بصیرت و دشمن شناسی نقش ویژه دارند.

 

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کرمان با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری با تمسک به آیات و روایات و در ذیل معنویت و بصیرت بیانیه گام دوم انقلاب را صادر فرمودند و نباید سرسری از کنار آن گذشت اظهار کرد: اگر با عجله درباره بیانیه اقدام کنیم، مقطعی خواهد بود و تاخیر در موضوع نیز موجب فراموشی می شود لذا همه ما وظیفه داریم در جهت گفتمان سازی و تبیین این موضوع برای آحاد جامعه تلاش کنیم.

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است