شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانفرمانده سپاه ثارالله استان کرمان: حاج قاسم، بعد از شهادت «احمد کاظمی»همه وجودش به سمت شهادت رفت

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان: حاج قاسم، بعد از شهادت «احمد کاظمی»همه وجودش به سمت شهادت رفت

منتشرشده در کرمان یکشنبه, 15 دی 1398 ساعت 10:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز؛ فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: در تمامی جلسات خصوصی و عمومی آنچه که زبان‌زد بود، عشق به شهادت در ایشان بود و بعد از شهادت «احمد کاظمی»، دل و همه وجود ایشان به سمت شهادت رفت.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در گفت‌وگویی با عرض تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سردار حاج حسین پورجعفری اظهار کرد: ان‌شاءالله خداوند این توفیق را به امت بزرگ اسلامی و هم استانی‌های این عزیز دهد که راه و روش این بزرگوار را ادامه دهیم.

 

وی درباره خصوصیات و ویژگی های حاج قاسم سلیمانی گفت: یکی از نکاتی بارزی که در شهید بزرگوار بود، مقید بودن ایشان به کارشان و سیر و سلوک معنوی در جهت انجام واجبات، مستحبات و ... بود به طوری که این مقید بودن را در نوع گفتار و رشیوه روش این شهید نمود و بارز بود.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اطاعت و پیروی کامل سردار سلیمانی از مقام معظم رهبری و امام راحل ادامه داد: ایشان با تمام وجودشان تلاش می کرد تکلیفی که امام راحل در زمان دوران دفاع مقدس و مقام معظم رهبری پس از آن برای او مشخص کرده را به نحو احسن انجام دهد.

 

سردار ابوحمزه با اشاره به شجاعت کم نظیر سردار سلیمانی در دوران دفاع مقدس و بعدها در نیروی قدس سپاه  که از حرکات و سکنات این شهید بزرگوار بارز و آشکار بود افزود: سردار سرشار از شجاعت و نترسی بود.

 

وی به نقش قاسم سلیمانی در جبهه مقاومت اشاره کرد و گفت: ایشان در جبهه مقاومت، فکر و اندیشه های انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری را به عنوان یک فکر، اندیشه و تفکر در ۱۰ سال اخیر در بین جبهه مقاومت و جهان اسلام ترویج داد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است