شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانسردار مارانی: تدبیر سپهبد سلیمانی سرمایه‌گذاری دشمنان را در فتنه داعش با شکست روبه‌رو کرد

سردار مارانی: تدبیر سپهبد سلیمانی سرمایه‌گذاری دشمنان را در فتنه داعش با شکست روبه‌رو کرد

منتشرشده در کرمان دوشنبه, 23 دی 1398 ساعت 09:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه داعش با وجود همه سرمایه‌گذاری‌های دشمنان با تدبیر سپهبد سلیمانی شکست خورد گفت: حاج قاسم در خط مقدم و سخت‌ترین صحنه‌های جنگ حضور داشت.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ پاسدار محمد مارانی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در آیین بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مصلی جیرفت اظهار داشت: اینکه حاج قاسم سلیمانی چه شخصیتی بود که امروز جهان اسلام برای وی داغدار است بسیار مفصل است.

 

وی با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی یک برهه زندگی حاج قاسم سلیمانی در دوران دفاع مقدس بود گفت: سردار در زمان دفاع مقدس در کنار همه مردم و رزمندگان بود و بارها در خط مقدم و در سخت‌ترین صحنه‌های جنگ حضور داشت.

 

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با یادآوری اینکه شهید سلیمانی در همه عملیات‌های دفاع مقدس حضور داشت افزود: این سردار بزرگ سخت‌ترین عملیات‌ها را در دوران هشت ساله دفاع مقدس  پذیرفت و به‌خوبی انجام داد.

 

وی خاطرنشان کرد: سردار شهید حاج سلیمانی سخت‌ترین ماموریتی که کار چندین لشکر بود را انجام داد و لشکری که از رودخانه اروند عبور کرد لشکر ثارالله به فرماندهی حاج قاسم بود.

 

سردار مارانی با بیان اینکه در کربلای 5 سخت‌ترین ماموریت عبور لشکر از بیش از 5 کیلومتر آب با شرایط بسیار سخت و نبرد با دشمن بود افزود: از بین 12 لشکر فقط حاج قاسم این ماموریت را پذیرفت و به خوبی آن را انجام داد.

 

وی با تاکید بر اینکه امنیتی که با وجود سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به وجود آمد مثال‌زدنی بود، خاطرنشان کرد: شجاعت، تدبیر و تقوا حاج قاسم مثال‌زدنی بود هرگز نماز شبش ترک نمی شد.

 

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با اشاره به اینکه در اوایل انقلاب که امنیت خوبی در جنوب شرق کشور نبود حاج قاسم به حضرت آقا نامه نوشت گفت: سردار سلیمانی با موافقت حضرت آقا طی 5 سال تمام گروه‌های شرور منطقه را بر زمین نشاند و منطقه را امن کرد و این شجاعت حاج قاسم بود.

 

سردار مارانی با بیان اینکه جنگ 33 روزه با تدبیر حاج قاسم رهبری شد و به اتمام رسید، تصریح کرد: حاج قاسم در هر جنگی که فرماندهی را به عهده داشت پیروز شده است.

 

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اظهار داشت: در جنگ با داعش با همه سرمایه‌گذاری‌هایی که دشمنان کرد باز هم با تدبیر حاج قاسم شکست خوردند.

 

سردار مارانی با اشاره به اینکه امروز ما رهبری فرزانه و حکیم داریم که هیچ جای نگرانی از دشمن نیست گفت: امیدوار به پیروزی هستیم .

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است