شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانفرمانده سپاه ثارالله استان کرمان مطرح کرد: حضور جهادی سپاه استان در کنار مردم سیل زده رودبار جنوب

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان مطرح کرد: حضور جهادی سپاه استان در کنار مردم سیل زده رودبار جنوب

منتشرشده در کرمان جمعه, 08 فروردين 1399 ساعت 10:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با عنوان اینکه قرنطینه منطقه باید به‌صورت جدی پیگیری شود گفت: سپاه برای خدمت به مردم سیل‌زده استان پای کار آمده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارحسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در جلسه هماهنگی خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده منطقه رودبارجنوب با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: مصیبتی که به مردم سیل‌زده جنوب کرمان وارد شده امتحان الهی است.

 

وی با بیان اینکه ما بیشتر در معرض امتحان الهی قرار داریم و باید به این مردم کمک کنیم گفت: جبهه انقلاب اسلامی برای خدمت به مردم سیل‌زده استان پای کار آمده است.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با عنوان اینکه این جبهه، انقلابی فکر می‌کند و زمان و مکان نمی‌شناسد در نتیجه انقلابی عمل می‌کند افزود: در جبهه انقلاب اسلامی با کسی رودربایستی نداریم و برای خدمت به مردم آماده ایم.

 

وی با بیان اینکه کارهای خدمت‌رسانی به مردم اولویت‌بندی شده و خالی کردن آب از منازل مردم در اولویت اول بود گفت: کار برای مردم زمان و مکان نمی‌شناسد و همه باید جهادی کار کنند.

 

سردار معروفی با اشاره به اینکه در خدمت‌رسانی به مردم هم نباید بی‌عدالتی شود و امکانات باید یک نمونه تقسیم شود افزود: توزیع مواد غذایی و امکانات به ترتیب نیازمندان واقعی باید توزیع شود.

 

وی با بیان اینکه بسیجیان در اکثر استان‌های کشور اعلام آمادگی کردند که به مردم در مناطق سیل‌زده کمک کنند گفت: در منطقه به برق‌کار و تعمیرکار لوازم خانگی نیاز داریم که باید در برنامه قرار بگیرد و کار مدیریت شود.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با تاکید بر اینکه خرید اقلامی که قرار است بین سیل‌زدگان توزیع شود باید از داخل منطقه انجام شود تا این سرمایه به خود مردم برگردد ادامه داد: دام مردم و محصول کشاورزی آنها از بین رفته که باید دقیقا شناسایی و برآورد شود.

 

وی با بیان اینکه بنیاد مستضفعان و ستاد اجرایی  فرمان حضرت امام(ره) نیز پای کار هستند ادامه داد: این نهادها برای خدمت‌رسانی به مردم سیل زده اعلام آمادگی کردند.

 

سردار معروفی با عنوان اینکه قرنطینه منطقه باید به‌صورت جدی پیگیری شده و از ورود افراد غیربومی به مناطق سیل‌زده با جدیت جلوگیری شود تصریح کرد: اگر ویروس کرونا در منطقه شیوع پیدا کند کار بسیار سخت خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه سپاه در رده‌های مختلف اعلام آمادگی کرده و در کنار مردم سیل‌زده رودبار جنوب هستند افزود: اولویت بعدی ما تعمیر و ساخت منازل است که با همکاری سایر نهادها در دستور کار خواهد قرار گرفت.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است