شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهمسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه خبر داد؛ آغاز توزیع 3هزار بسته معیشتی در کرمانشاه

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه خبر داد؛ آغاز توزیع 3هزار بسته معیشتی در کرمانشاه

منتشرشده در کرمانشاه شنبه, 04 بهمن 1399 ساعت 11:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه از آغاز توزیع سه هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان از امروز(چهارم بهمن) خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ کامران هزارخانی مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاهاز آغاز توزیع سه هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان از امروز(چهارم بهمن) خبر داد و گفت: این بسته‌های معیشتی تا آخر هفته آینده بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع خواهد شد.

 

هزارخانی افزود: این بسته‌ها شامل برنج، روغن، رب گوجه فرنگی، ماکارونی و... بوده و هر بسته حدود 300 هزار تومان ارزش دارد.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه با اشاره به تهیه بانک اطلاعاتی از نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در استان از طریق پایگاه‌های مقاومت بسیج، گفت: تلاش می‌کنیم تا با همکاری گروه‌های جهادی این بسته‌های معیشتی به دست نیازمندان واقعی برسد.

 

هزارخانی با اشاره به ادامه‌دار بودن رزمایش مواسات تا پایان سال، ادامه داد: در ایام دهه مبارک فجر هم توزیع 10 هزار بسته معیشتی را بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا خواهیم داشت، ضمن اینکه برای ایام نوروز هم قطعا توزیع بسته‌های معیشتی در برنامه قرار دارد.

 

 هزارخانی اضافه کرد: پیش از این حدود 210 هزار بسته مواد غذایی در قالب رزمایش کمک مومنانه از سوی مجموع سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه بین نیازمندان استان توزیع شده که این بسته‌های معیشتی تقریبا 63 میلیارد تومان ارزش داشته‌ است.

 

به گفته‌ هزارخانی هزینه‌های مرتبط با تهیه این بسته‌های معیشتی از سوی سپاه و بخشی از آن هم از محل کمک‌های خیرین تامین شده است.

 

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است