شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه خبر داد: برگزاری اردوهای راهیان نور مجازی 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه خبر داد: برگزاری اردوهای راهیان نور مجازی 

منتشرشده در کرمانشاه یکشنبه, 03 اسفند 1399 ساعت 16:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: اردوهای راهیان نور دانش آموزان استان کرمانشاه امسال با توجه به وضعیت کرونایی حاکم بر استان کرمانشاه به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در مراسم افتتاحیه اردوهای راهیان نور دانش آموزی مجازی اظهار کرد: اردوی راهیان نور به عنوان یک بستر ارزشمند فرهنگی و تربیتی فرهنگ ایثار، عزت، سربلندی و شهادت را آموزش داده که ویروس منحوس کرونا آن را متوقف کرد.

 

وی افزود: به دلیل عدم امکان برگزاری حضوری اردوهای راهیان نور این برنامه در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود، اگرچه نمی‌تواند عطر و بوی برگزاری حضوری اردوهای راهیان نور را داشته باشد.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه برگزاری مجازی اردوهای راهیان نور می‌تواند اشتیاق برای شرکت حضوری در این برنامه را پس از ویروس کرونا فراهم کند، گفت: در گذشته شرکت کنندگانی که برای اولین بار در اردوی راهیان نور حضور یافته‌اند گاهاً به بهانه تفریح وارد این برنامه شده اما پس از حضور در این اردو با تفکر تازه‌ای زندگی خود را ادامه داده‌اند.

 

وی ادامه داد: با وجود چالش‌های گوناگون در طول ۴۲ سال انقلاب اسلامی هیچیک از افراد جامعه از اعتقادات و تفکرات خود دور نشده و باید مانع از تأثیرگذاری منفی ویروس کرونا بر ارزش‌هایی همچون راهیان نور شد.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه اردوهای حضوری راهیان نور در ۲ محور غرب و جنوب کشور برگزار شده است، افزود: استان کرمانشاه پیش از شیوع ویروس کرونا به عنوان قطب راهیان نور کشور بوده که با توجه به اهمیت موضوع و ملی بودن راهیان نور باید محتوا سازی اردوهای مجازی پربار و مناسب تولید شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است