شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه مطرح کرد؛ صداقت و امانت‌داری از ویژگی‌های فرد اصلح در انتخابات 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه مطرح کرد؛ صداقت و امانت‌داری از ویژگی‌های فرد اصلح در انتخابات 

منتشرشده در کرمانشاه دوشنبه, 17 خرداد 1400 ساعت 10:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: داشتن صداقت و امانت‌داری از ویژگی‌های فرد اصلح در انتخابات است.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین شمس‌الله جلیلیان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با اشاره به منش والای امام صادق (ع) اظهار کرد: امام صادق (ع) میان علمای شیعه و اهل سنت جایگاه ویژه‌ای داشته به طوری که به قول ابوحنیفه از بزرگان اهل سنت امام صادق (ع) فقیه‌ترین و داناترین فرد در میان مسلمانان بوده که چهار هزار نفر در یک بازه زمانی مشخص از دریای خروشان علم و دانش ایشان بهره می‌بردند.

 

وی با اشاره به بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران افزود: امام راحل شخصیتی کامل داشته و رهبر انقلاب در بیانات روز گذشته به نجات جامعه اسلامی از انزوا و تحقیر توسط امام خمینی (ره) و اینکه میراث کنونی ولایت فقیه به دلیل وجود امام راحل است، اشاره کردند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با اشاره به ویژگی‌های امیرالمومنین (ع) گفت: علی بن ابیطالب دارای صداقت و امانت‌داری بوده و برای انتخاب اصلح در انتخابات می‌توان از شخصیت دارای صداقت و امانت‌دار استفاده کرد.

 

وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب مبنی بر اینکه امام (ره) فردی انقلابی و استکبار ستیز بوده و آمریکا را غده سرطانی می‌دانستند، افزود: امام خمینی (ره) پرچم اسلام را بنا نهاده به طوری که آمریکا امروز ذلیلانه در برابر ایران زانو زده و فرزندان امام راحل و حاج قاسم‌ها او را شکست دادند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه انتخابات را تعیین کننده سرنوشت چهار یا هشت ساله کشور دانست و گفت: باید به حرمت خون شهدا، حاج قاسم سلیمانی و سرنوشت کشور در انتخابات شرکت کرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است