شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه : بیش از ۱۱هزار بسیجی در طرح شهید سلیمانی ساماندهی شدند

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه : بیش از ۱۱هزار بسیجی در طرح شهید سلیمانی ساماندهی شدند

منتشرشده در کرمانشاه شنبه, 20 شهریور 1400 ساعت 14:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از ساماندهی و تلاش بیش از 11هزار بسیجی در طرح شهید سلیمانی در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه اظهار کرد: از سال ۹۹ و آغاز طرح شهید سلیمانی که استان کرمانشاه پیشرو و پیشگام در اجرای این طرح در کشور بود، بیش از ۱۱ هزار بسیجی برای خدمات رسانی به هم استانی‌ها ساماندهی شدند.

 

وی با اشاره به خدماتی که در این طرح به مردم کرمانشاه ارائه شد، افزود: شناسایی بیماران مبتلا به کرونا با مراجعه حضوری به درب منازل و شناسایی و رسیدگی به افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا از اقدامات بسیجیان در طرح شهید سلیمانی بود.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: در غالب طرح شهید سلیمانی در استان کرمانشاه تا کنون بیش از ۵۰۰ هزار بسته معیشتی و بیش از ۳۰۰ هزار بسته بهداشتی و آموزشی توزیع شده است.

 

وی ادامه داد: حضور به موقع و از روز اول شروع واکسیناسیون در کنار کادر درمانی و پزشکی دانشگاه علوم پزشکی از دیگر اقدامات بسیج در بحران کرونا بوده است.

 

سردار ریحانی خاطرنشان کرد: در شهر کرمانشاه ۶ مرکز تجمعی واکسیناسیون و در شهرستان‌ها نیز ۶ مرکز دیگر را کادر بهداری سپاه و بسیج اداره در ۲ نوبت صبح و عصر اداره می‌کنند.

 

وی ادامه داد: کادر بهداری سپاه‌های ناحیه شهرستان‌ها به کمک کادر بهداشتی علوم پزشکی رفته و کار واکسیناسیون عشایر به ویژه در مناطق صعب العبود و مناطقی که دسترسی به مراجعه به مراکز واکسیناسیون ندارند نیز آغاز شده است.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: در حال حاضر واکسیناسیون عشایر به خوبی دنبال می‌شود و به این مردم قول داده‌ایم با رسیدن مهلت تزریق دز دوم واکسن مجدداً به آنها مراجعه خواهیم کرد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است