شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه : دفاع مقدس مایه عزت و سربلندی ایران اسلامی است/ ارائه خدمات بهداشتی و گسترش مراکز واکسیناسیون کرونا در استان

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه : دفاع مقدس مایه عزت و سربلندی ایران اسلامی است/ ارائه خدمات بهداشتی و گسترش مراکز واکسیناسیون کرونا در استان

منتشرشده در کرمانشاه سه شنبه, 30 شهریور 1400 ساعت 10:25
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه سال‌های دفاع مقدس مایه عزت و سربلندی ایران اسلامی است، گفت: دفاع جانانه رزمندگان در دوران دفاع مقدس باعث شده که دشمنان جرات هیچ عرض اندامی در برابر ایران را نداشته باشند.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در نشست خبری تشریح دفاع مقدس مایه عزت و سربلندی ایران اسلامی استبرنامه‌های هفته دفاع مقدس اظهار داشت: فرهنگ و ادبیات دفاع مقدس برگرفته از فرهنگ ناب عاشورایی است و بر اساس همین فرهنگ بود که توانستیم در سال‌های دفاع مقدس در برابر دشمنان اسلام و انقلاب ایستادگی کنیم.

 

وی با اشاره به نقش استان کرمانشاه در دفاع مقدس افزود: این استان نقش بی‌بدیلی در دفاع مقدس برای خود در تاریخ ثبت کرده است و مردم کرمانشاه حماسه‌های زیادی را درآن سال‌ها خلق کردند، در مقابل دشمن ایستادند و اجازه پیش‌روی به آن‌ها نداند.

 

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان با بیان اینکه رزمندگان در سال‌های دفاع مقدس با وجود همه مشکلات از جمله مشکلات اقتصادی در برابر دشمن ایستادگی کردند و به پیروزی رسیدند، خاطرنشان کرد: سبک زندگی مردم در دوران دفاع مقدس می‌تواند یک الگو برای همه زمان‌های دیگر باشد و با تکیه بر همین سبک زندگی می‌توانیم در برابر مشکلات ایستادگی کنیم.

 

سردار ریحانی تصریح کرد: نباید بگذاریم ادبیات و فرهنگ دفاع مقدس به فراموشی سپرده شود، چون آن چیزی که ما را در دنیا سرآمد کرد و دشمنان را به عقب نشینی در برابر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وادار کرد فرهنگ خودباوری رزمندگان در سال‌های دفاع مقدس بود.

 

وی ارائه خدمات بهداشتی و گسترش مراکز واکسیناسیون کرونا در استان، عطرافشانی مزار شهدا، تجلیل از ۲۰ هزار نفر از پیشکسوتان دفاع مقدس استان کرمانشاه، برگزاری یادواره‌های پایگاه مقاومت آبروی محله، برگزاری مراسم روز سرباز، دیدار با خانواده‌های جهادگر دوران دفاع مقدس، برپایی نمایشگاه دفاع مقدس در دادگستری کرمانشاه، تجلیل از کادر درمان، توزیع پنج هزار بسته معیشتی، آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد از سوی بسیج حقوقدانان و ... از جمله برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در استان کرمانشاه اعلام کرد.

 

لازم به ذکر است امسال به خاطر رعایت دستورالعملهای بهداشتی رژه نیروهای مسلح در کرمانشاه برگزار نمی شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است