شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه: فرهنگ عاشورایی سبب ایستادگی ملت در مقابل تهدید و تحریم‌های دشمنان می‌شود

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه: فرهنگ عاشورایی سبب ایستادگی ملت در مقابل تهدید و تحریم‌های دشمنان می‌شود

منتشرشده در کرمانشاه سه شنبه, 18 مهر 1396 ساعت 10:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: تا زمانی که ملت براساس تفکر و فرهنگ عاشورایی و انقلابی در برابر دشمنان محکم ایستاده است توان مقابله با تهدیدها و تحریم‌های دشمنان را دارد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه، در یادواره شهید ریزوندی که در شهرستان اسلام‌آباد غرب برگزار شد اظهار داشت: ملت مسلمان ایران تا زمانی که براساس تفکر و فرهنگ عاشورایی و انقلابی در برابر دشمنان محکم ایستاده‌اند توان مقابله دارند و از تهدید و تحریم دشمنان خوف ندارند.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: مردم این شهرستان همواره با بهره‌گیری از فرهنگ عاشورایی و بصیرت در مقابل دشمنان ایستادگی کرده‌اند زیرا همواره به وعده‌های خدا امید دارند  و سربلند و پیروز خواهند بود.

 

سردار ریحانی عنوان کرد: مقاومت مردم این شهرستان و حضور مردان، زنان و رزمندگان آن در دوران دفاع مقدس و عملیات‌هایی از قبیل مرصاد مایه سربلندی و عزت و افتخار شده و در طول تاریخ به عنوان سربلندی برای این شهرستان به یادگار مانده است.

 

وی با بیان اینکه مردم غیور این شهرستان همواره با بهره‌گیری از اصول اسلامی و پیروی از دستورات ولی‌فقیه زمانه خود در برابر همه انواع ترفندهای دشمنان ایستادگی کرده‌اند بیان کرد: مردم اسلام‌آبادغرب نشان دادند که در همه صحنه‌های این انقلاب و تاریخ این کشور مردمی فهیم، آگاه و در صحنه بودند.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است