شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهمسئول نمایندگی ولی فقیه در یگان امنیت سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه: سیاست دشمن ایجاد ناکارآمدی در دل جمهوری اسلامی است/ دشمنان به دنبال نفوذ خزنده فرهنگی هستند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در یگان امنیت سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه: سیاست دشمن ایجاد ناکارآمدی در دل جمهوری اسلامی است/ دشمنان به دنبال نفوذ خزنده فرهنگی هستند

منتشرشده در کرمانشاه سه شنبه, 27 آذر 1397 ساعت 13:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در یگان امنیت سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه بسیج بذری بود که به دست امام(ره) کاشته شد و مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) آن را آبیاری کرد و رشد داد ،گفت: سیاست دشمن ایجاد ناکارآمدی در دل جمهوری اسلامی است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین امیرحسین غلامی مسئول نمایندگی ولی فقیه در یگان امنیت سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه بسیج بذری بود که به دست امام (ره)کاشته شد و مقام مظم رهبری( مد ظله العالی) آن را آبیاری کرد و رشد داد، اظهار داشت: در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی ،ملت ایران با دوقلوی شومی مواجه بودند که یک پای این دوقلو استبداد در داخل و یک پای دیگرش استکبار بود .

 

وی ادامه داد: استبداد با پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 فرو ریخت ولی با ماندن استکبار چالش های زیادی مملکت را در بر گرفته بود که در آن زمان تفکر بسیجی حاکم بر دانشگاه و مدارس به این نتیجه رسید که ریشه فتنه در لانه جاسوسی آمریکاست و آن را تسخیر کردند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در یگان امنیت سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: دشمنان اعتراف کردند که ایران یک واقعیت در منطقه بوده  و نمی توانند ایران را کنار بزنند که این نتیجه مقاومت ملت است.

 

حجت الاسلام والمسلمین غلامی با بیان اینکه استکبار فرو ریخت اما توطئه ها همچنان ادامه دارد، توصیه کرد: کتاب "آمریکا و براندازی ایران" در اختیار بسیجیان قرار بگیرد تا تاریخ نامردی های آمریکا علیه ایران آشنا شوند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در یگان امنیت سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: دشمن بیش از 36 مورد اقدام براندازی از جنگ مستقیم تا کودتا، تحریم، بایکوت و ... بر علیه ایران به کار گرفت و تمام تلاشش را کرد.

 

وی با هشدار به اینکه مراقب ستون پنجم دشمن باشیم، افزود: آمریکا و دشمنان به دنبال نفوذ خزنده فرهنگی هستند و سیاست دشمن ایجاد ناکارآمدی در دل جمهوری اسلامی است .

 

انتهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است