شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه: دانشجوی بسیجی روحیه انقلابی خود را حفظ کند

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه: دانشجوی بسیجی روحیه انقلابی خود را حفظ کند

منتشرشده در کرمانشاه شنبه, 08 دی 1397 ساعت 16:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه اظهار داشت: دانشجویان بسیجی مطالبه گری خود را باید دقیق ، مودبانه و منطقی بیان کنند، زیرا آنان الگوی یک فرد انقلابی هستند و باید مراقب رفتار و اعمال خود در هنگام مطالبه گری باشند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانی در نشست پرسش و پاسخ با شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کرمانشاه و دانشجویان بسیجی دانشگاه رازی به سوالات و ابهامات داشجویان پاسخ داد و اظهار داشت: انتقاد و مطالبه‌گری برخی از دانشجویان از اولویت هاست و دانشجویان نباید از روحیه انقلابی و بسیجی خود دست بردارند.

 

وی با اشاره به اینکه بر اساس قرآن کریم یکی از بسترها و مولفه‌های جهاد کبیر روشنگری است، عنوان کرد: در زمینه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور باید روشنگری را در تمام سطو جامعه گسترش داد .

 

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) با بیان اینکه امروز انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن کار سختی است و هزینه دارد، افزود: وظیفه یک فرد انقلابی و اعتقادی این است که از مطالبات خود کوتاه نیاید و مطالبه‌گری در دانشگاه‌های کشور توسط دانشجویان بسیجی جز اولویت‌ها است .

 

سردار ریحانی با بیان اینکه ابزار و تجهیزات و سلاح ما در دانشگاهها همین روشنگری و مطالبه‌گری است گفت: دانشجویان بسیجی مطالبه گری خود را باید دقیق و مودبانه و منطقی بیان کنند، زیرا آنان الگوی یک فرد انقلابی هستند و باید مراقب رفتار و اعمال خود در هنگام مطالبه گری باشند.

 

انتهای خبر/09

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است