شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه: جامعه اسلامی به شخصیت های با بصیرت نیاز دارد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه: جامعه اسلامی به شخصیت های با بصیرت نیاز دارد

منتشرشده در کرمانشاه چهارشنبه, 12 دی 1397 ساعت 15:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: جامعه اسلامی ما در برابر توطئه‌های سنگین دشمنان نیاز به شخصیت‌های بابصیرت دارد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین شمس اله جلیلیان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاهدر روز بصیرت باتشکر از حضور گرم و همیشه در صحنه مردم شهیدان مرصاد افزود: بعضی‌ها از فتنه 88 بعنوان یک سوءتفاهم یاد می‌کنند اما این باید روشن شود که فتنه 88 تنها یک اختلاف سلیقه سیاسی بوده یا اینکه یک فتنه برنامه‌ریزی شده برای براندازی نظام بوده است؟

 

حجت الاسلام والمسلمین جلیلیان گفت:  فتنه 88 برنامه ریزی 10 ساله دشمن بود، دشمنی که در جنگ  8 ساله تهاجمات فرهنگی و تحریم ها مغلوب شده بود.

 

وی با اشاره به درس های فراوان از 9 دی تأکید کرد: 9 دی متعلق به هیچ گروه و جناحی نیست، در 9 دی همه به میدان آمدند و از فتنه گران برائت جستند.

 

حجت الاسلام والمسلمین جلیلیان عنوان کرد: از این جهت 9 دی را همانند 22 بهمن (روز پیروزی انقلاب) یوم الله می‌دانیم که در این فضای غبار آلود که دشمنان با تمام توان آمده بودند، ملت ایران با بصیرت به موقع پیروز شد، پس 9دی هم یوم الله است و هم پیروزی ملت ایران است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان تصریح کرد: دشمن با دوقطبی کردن جامعه بدنبال از بین بردن اتحاد و همبستگی ملت ایران است، دشمن این را می‌خواهد که مردم با آزادی که از انقلاب اسلامی بدست آمده بر علیه همدیگر هجمه وارد کنند و فضا را سیاه کنند و دشمن از این امر سوء استفاده می‌کند .

 

حجت الاسلام والمسلمین جلیلیان بیان کرد: دشمنان به دنبال تسلیم کردن یا ساقط کردن نظام هستند در بازی‌های سیاسی اصل خدمات نظام فراموش می شود، اما حماسه 9 دی به ما درس بزرگی داد که حواس‌مان جمع باشد.

 

وی تاکید کرد: امروز ولایت و جامعه ولایی ما در برابر توطئه‌های سنگین دشمنان نیاز به شخصیت‌هایی دارد که با بصیرت از ولایت دفاع کنند و تا آخر در خط ولایت بمانند.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است