شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهمسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه : بازدید یک میلیون زائر از یادمان‌های دفاع مقدس کرمانشاه

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه : بازدید یک میلیون زائر از یادمان‌های دفاع مقدس کرمانشاه

منتشرشده در کرمانشاه یکشنبه, 16 دی 1397 ساعت 13:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه از بازدید یک میلیون زائر از یادمان‌های دفاع مقدس کرمانشاه خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛  عزیزی مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) با اشاره به  فرمایشات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) با دست اندرکاران راهیان نور مبنی بر لزوم ایجاد زمینه برای ایجاد زیارت با معرفت یادمان های راهیان نور،اظهار داشت:  درصدد انجام فضاسازی های لازم و برگزاری برنامه هایی نظیر نمایش رزمی فرهنگی با افلاکیان برآمدیم که تاثیرگذاری مثبتی بر روی حضور اقشار مردم داشته است.

 

وی از اعزام ۴۰۰۰ نفر از دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد و افزود: در اسفند و فروردین هم بسیجیان محلات به این مناطق اعزام می‌شوند.

 

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه با بیان اینکه پذیرای زوار مناطق عملیاتی غرب نیز هستیم، تصریح کرد: کرمانشاه استانی چهارفصل است و شرایط برای استمرار اردوهای راهیان نور طی سال را دارد.

 

وی گفت: از ابتدای سال تاکنون ۳۶ هزار و ۵۷۵ بسیجی از بسیج محلات، ۱۶ هزار و ۲۱ هزار دانش آموز به اردوهای مناطق عملیاتی غرب استان کرمانشاه اعزام شدند.

 

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه از اسکان ۱۹۱ هزار و ۶۸۷ نفر زائر مناطق عملیاتی غرب خبر داد و بیان کرد: یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر مجموعا از یادمان‌های استان کرمانشاه بازدید داشته اند که بیشترین بازدید مربوط به منطقه عملیاتی مرصاد با ۹۲۳ هزار نفر بوده است.

 

وی از اعزام ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان به مناطق عملیاتی غرب خبر داد و گفت: طول مدت اردوهای برگزار شده دو روز بوده و به منظور آشنایی با رشادت های رزمندگان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام شده است.

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است