شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:حضرت زینب(س) الگوی والای صبر و استقامت است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:حضرت زینب(س) الگوی والای صبر و استقامت است

منتشرشده در کرمانشاه یکشنبه, 23 دی 1397 ساعت 09:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به ویژگی‌های حضرت زینب(س) گفت: حضرت زینب(س) الگوی والای صبر و استقامت است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین شمس‌االه جلیلیانمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در مراسم تجلیل از مقام پرستار که به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) در درمانگاه امام رضا (ع) سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به نقش و جایگاه حضرت زینب(س) در زنده نگاه داشتن قیام کربلا اظهار داشت: اگر حضرت زینب(س) نبود امروز کربلا هم نبود و ایشان الگوی به تمام معنایی برای همه ما هستند.

 

وی با بیان اینکه زینب کبری(س) الگویی برای همه مردان و زنان بزرگ عالم است، افزود: حضرت زینب (س) پرستار نهضت و انقلاب حسینی بود و در آن روز سخت عاشورا وظایف سنگینی بر دوش ایشان قرار گرفت.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به عظمت و بزرگی حضرت زینب کبری(س) اظهار داشت: آن بانوی عظیم الشان در مقام و منزلت و فضائل اخلاقی چنان بود که او را عقیله بنی هاشم نام نهادند.

 

وی با اشاره به جایگاه حضرت زینب کبری(س) در میان اهل سنت افزود: بزرگترین ویژگی این بانوی بزرگ بردباری و صبوری است که این خصوصیت ایشان باید به عنوان الگو برای همه پرستاران باشد.

 

حجت الاسلام والمسلمین جلیلیان عنوان کرد: جامعه باید از مکتب حضرت زینب (س) درس صبوری، شجاع بودن، رعایت حجاب و عفت و پاکدامنی، خدمت کردن به مردم  را یاد گرفت.

 

وی با اشاره به تهاجم دشمن در زمینه های مختلف بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران در دنیا پرچمدار اسلام ناب است و امروز در شرایط سختی قرار داریم و دشمن شرایط پیچیده‌ای را به وجود آورده است و درسی که از مکتب حضرت زینب(س) می گیریم در عین اقتدار خود، درس صبوری و بردباری است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: تنها راه عزت ما حرکت در صراط مستقیم ولایت است و دو ویژگی که باید به آن توجه کرد نعمت ولایت فقیه و حضور همراه با بصیرت مردم است.

 

وی در پایان بیان کرد: دشمن با تمام توان اسلام را هدف قرار داده است و باید با تمام توان از اسلام دفاع کرد.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است