شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه: دشمن از الگو قرار گرفتن ایران در جهان هراس دارد/ پایگاه مشروع مردمی قدرت اصلی نظام اسلامی است

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه: دشمن از الگو قرار گرفتن ایران در جهان هراس دارد/ پایگاه مشروع مردمی قدرت اصلی نظام اسلامی است

منتشرشده در کرمانشاه سه شنبه, 07 خرداد 1398 ساعت 08:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: دشمن از این می ترسد که ایران محور کشورهای اسلامی قرار گیرد اما اکنون ایران الگوی بسیاری از کشورهای غیر اسلامی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در سخرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته کرمانشاه، با آروزی قبولی طاعات و عبادات مردم اظهار داشت: سوم خرداد سالروز فتحی شکوهمند در عملیات غرورآفرین بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر است.

 

وی با بیان اینکه فتح خرمشهر در قله افتخارات ۸ سال دفاع مقدس قرار دارد، افزود: فتح خرمشهر باعث شکسته شدن باورهای پوچ دشمن و پایان اشغالگری های او بود.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: خرمشهر را خدا آزاد کرد و رهبری امام راحل و دلاوری ها و ایثارگری های رزمندگان و پشتیبانی همه جانبه مردم از دیگر دلایل این پیروزی بود.

 

سردار ریحانی با اشاره به اینکه ترس از نفوذ انقلاب به سایر کشورها باعث جنگ ۸ ساله علیه ایران شد افزود:دشمنان ایران با استراتژی حمله سریع و برق آسا به ایران حمله و خرمشهر را که به لحاظ استراتژیک مورد توجه بود را به اشغال خود درآورد.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه فتح خرمشهر درسهای زیادی برای ما داشت، گفت: اولین درس آن این بود که جامعه اسلامی همواره باید آماده باشد.

سردار ریحانی خاطرنشان کرد: دشمن از این می ترسد که ایران محور کشورهای اسلامی قرار گیرد اما در حال حاضر بسیاری از کشورهای غیر اسلامی نیز ایران را الگوی خود قرار داده اند.

وی گفت: امام خمینی (ره) زمانی فرمودند: که «دنیا در حال شنیدن صدای شکست استخوان های کمونیست است» و یا «صدام راهی جز خودکشی ندارد» و «لیبرالیسم در دنیا رو به افول است» و «اسلام سنگرهای کلیدی را فتح خواهد کرد» و امروز می بینم که همه آنها عملی شده است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: دشمنان می گفتند که جمهوری اسلامی جشن سالگرد پیروزی خود در سال ۹۷ را نخواهد دید اما به لطف خدا شاهد افزایش جمعیت شرکت کننده در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ بودیم.

وی با بیان اینکه تهدیدات به خودی خود خطرناک نیست، تاکید کرد: ترس از تهدیدات خطرناک تر است و تهدیدات همواره برای ما وجود داشته است، اما ما با صلابت راه پیشرفت و توسعه را طی کرده ایم.

سردار ریحانی با اشاره به اینکه اکنون چه در حوزه صنایع مختلف و چه در حوزه علمی در دنیا جایگاه قابل قبولی داریم که این موجب عصبانیت دشمن شده است خاطرنشان کرد: ما قدرت بازدارندگی بالایی داریم و پایگاه مشروع مردمی قدرت اصلی بازدارندگی ماست.

 

سردار ریحانی با بیان اینکه اقدام آمریکا علیه ما چند گانه است، گفت: تحریم های اقتصادی و تهدید به جنگ، انزوای سیاسی، تهی سازی ما از قدرت بازدارندگی و مهار نفوذ منطقه ای ایران از مهمترین برنامه ها و اقدامات آمریکا علیه ایران است.

 

وی با تاکید بر اینکه دشمن به خوبی از اهمیت جایگاه ولایت در کشور آگاه است، افزود: این ولایت بود که در سخت ترین شرایط این کشور را به منزل مقصود رساند.

 

سردار ریحانی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال تفرقه میان ملت متحد و مقتدر اسلامی است، گفت: سیاه نمایی در فضای مجازی از دیگر برنامه های مهم دشمن است

مسئله قدس بزرگترین پروژه ای است که از آن به عنوان پروژه قرن یاد می شود و راهپیمایی روز قدس باید بسیار پرشور تر و با صلابت تر از سنوات گذشته برگزار شود.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است