شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهمسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه عنوان کرد: حضور بیش از ۱۳ هزار دانش‌آموز کرمانشاهی در اردوهای طرح هجرت

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه عنوان کرد: حضور بیش از ۱۳ هزار دانش‌آموز کرمانشاهی در اردوهای طرح هجرت

منتشرشده در کرمانشاه شنبه, 15 تیر 1398 ساعت 16:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه گفت: بیش از ۱۳ هزار نفر از دانش‌آموزان استان طی ۵ سال گذشته در اردوهای طرح هجرت شرکت کردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ قبادی بصیرمسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه  در گفتگویی از شرکت ۱۲۸۰ دانش آموز کرمانشاهی در طرح هجرت ۳ امسال خبر داد و اظهار داشت: این دانش آموزان قرار است کار بازسازی، نقاشی و تجهیز مدارس مورد نظر را در قالب اردوهای مذکور طی تابستان امسال انجام دهند.

 

وی افزود: در طول ۵ سال گذشته بالغ بر ۲۰۸۶ مدرسه را دانش آموزان در قالب طرح هجرت ۳ بهسازی و تعمیرات آن را انجام داده اند.

 

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه ادامه داد: به این منظور جمعیتی بالغ بر ۱۳۸ هزار نفر روز از دانش آموزان این فعالیت را رقم زدند و با احتساب اینکه هر دانش آموز ۱۰ روز فعالیت داشته حدود ۱۳ هزار و ۸۰۰ نفر از دانش‌آموزان در پنج سال گذشته در این طرح مشارکت داشته اند.

 

وی غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان طی ایام تابستان را از اهداف اصلی این طرح برشمرد و گفت: رویکرد جدید سپاه و بسیج ارتقا و کیفیت بخشی به مباحث جهادی است.

 

قبادی بصیر افزایش کمی گروه های جهادی را یکی از اهداف اصلی بسیج سازندگی دانست و گفت: این طرح در دو دوره ۱۰ روزه برای هر دانش آموز و در طول فصل تابستان اجرا می شود.

 

کد خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است