پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه: امر به معروف زمینه تحقق بیانیه گام دوم را فراهم می‌کند
چاپ کردن این صفحه

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه: امر به معروف زمینه تحقق بیانیه گام دوم را فراهم می‌کند

منتشرشده در کرمانشاه دوشنبه, 24 تیر 1398 ساعت 11:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: امر به معروف و نهی از منکر زمینه تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را فراهم می‌کند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانیفرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه در گردهمایی اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر و شورای اقامه نماز ادارات که در سالن اجتماعات بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه برگزار شد بیان داشت: مدیران و مسئولان باید نسبت به اجرای امر به معروف و نهی از منکر اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه لازمه انجام این فریضه الهی داشتن روح بزرگ و هزینه کردن برای نگهداری دین است گفت: برای انجام امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید تمام تلاش خود را به‌کار بگیریم و مدیران و مسئولان باید نسبت به اجرای امربه معروف و نهی از منکر اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

 

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی بزرگترین معروف کار و خدمت برای مردم و بزرگترین منکر ناامید کردن مردم نسبت به نظام و دستاوردهای انقلاب است بیان کرد: امروزه یک تهاجم گسترده دشمنان برای رویارویی با نظام جمهوری اسلامی شکل گرفته و این مستلزم آمادگی و ایستادگی تمامی نیروها و مسئولان برای حفظ دستاوردهای انقلاب است.

 

سردار ریحانی افزود: اگر بتوانیم فریضه الهی و واجب امر به معروف و نهی از منکر را در همه ابعاد، فرهنگی، هنری، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی به عنوان فرهنگ رایج و مسلط بر افکار و اعمال مردم نهادینه کنیم توان مقابله در برابر تهاجمات گسترده دشمن را هم خواهیم داشت.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه بیان کرد: در این دوران چهل سالگی انقلاب همواره فرهنگ ایستادگی، مقاومت، امر به معروف و نهی از منکر بر کشور حاکم بوده است و باید برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب هم منطبق بر این فرهنگ عمل کنیم.

 

سردار ریحانی با اشاره به فرمایش امام علی(ع) که امر به معروف و نهی از منکر را بستر و پایه رسیدن به همه کرامت‌ها و جهاد در راه خدا در قیاس با امر به معروف و نهی از منکر همانند قطره‌ای در مقابل دریای بیکران معرفی می‌کند گفت: قرآن کریم مسیر ما را برای امر به معروف و نهی از منکر مشخص کرده و در شرایط کنونی بدحجابی و بی‌حجابی بالاترین شیوه مبارزه استکبار جهانی با نظام اسلامی است زیرا این منکر سبب زشت جلوه دادن چهره نظام اسلامی می‌شود.

 

وی عنوان کرد: امروز در موقعیت حساسی از جمهوری اسلامی قرار داریم و برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب باید در همه ابعاد این فریضه الهی را گسترده‌تر کنیم.

 

انتهای خبر/09