شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهتوسط گروه جهادی خشت های مهربانی صورت گرفت؛ اجرای 24 پروژه محرومیت زدایی در استان کرمانشاه

توسط گروه جهادی خشت های مهربانی صورت گرفت؛ اجرای 24 پروژه محرومیت زدایی در استان کرمانشاه

منتشرشده در کرمانشاه شنبه, 12 مرداد 1398 ساعت 12:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: گروه جهادی «خشت های مهربانی» در طول سه سال فعالیتش در استان کرمانشاه 24 پروژه محرومیت زدایی را در این استان اجرا کرده است.

به گزارش سپاه نیوز ؛ ساخت مسکن برای نیازمندان ، مسجد و خانه عالم در مناطق محروم از جمله فعالیت های گروه جهادی«خشت های مهربانی» است که هم اکنون وارد فاز اشتغال شده و به ایجاد اشتغال پایدار برای محرومان و نیازمندان می پردازد.

 

شهبازی سرپرست گروه جهادی «خشت های مهربانی» درباره فعالیت های این گروه جهادی گفت: عمده فعالیت ها در ابتدای کار ارائه خدمات عمرانی به محرومین در حاشیه شهر کرمانشاه بود و به مرور فعالیت ها گسترده شد و اکنون به مباحث اشتغالزایی و کمک به ایتام نیازمند رسیده است.

 

وی ساخت مسجد، ساخت خانه عالم، ساخت منزل مسکونی برای ایتام و نیازمندان و ساخت مدرسه در پی سیل لرستان و خوزستان را از جمله اقدامات این گروه جهادی برشمرد.

 

شهبازی با بیان اینکه فعالیت ها از ۳ سال پیش آغاز شده و تا امروز ادامه دارد، خاطرنشان کرد: بحث زلزله کرمانشاه، مقداری فعالیت های این گروه را تحت الشعاع قرار داد و حدود ۲ سال است که در مناطق زلزله زده حضور داریم.

 

مسئول گروه جهادی خشت های مهربانی عمده فعالیت این گروه جهادی در منطقه زلزله زده را شامل پروژه های تکمیل سرپناه نیازمندان و کمک به اشتغال پایدار خانواده های محروم این مناطق به ویژه ایتام و نیازمندان عنوان کرد و افزود: این تیم کاملا کرمانشاهی است و خیرین از سایر استان های کشور به ویژه تهران، اصفهان، مشهد و شهرهای شمالی کشور نیز هستند.

 

وی از ساخت یک مسجد و یک خانه عالم علاوه بر ۲۲ پروژه مذکور که برای ایتام و نیازمندان اجرا و خریداری شده است، خبر داد و گفت: مجموعا ۲۴ پروژه در استان کرمانشاه در حال اجرا است.

 

شهبازی با بیان اینکه عمده این پروژه ها در مناطق مختلف استان چون ثلاث باباجانی، روستاهای بین ثلاث باباجانی و سرپل ذهاب، کوه های دالاهو، شهرستان سرپلذهاب، منطقه سراب ذهاب و منطقه سرفیروزآباد کرمانشاه واقع شده است ادامه داد: مسجد مذکور در شهرستان سرپلذهاب و خانه عالم نیز در شهر کرمانشاه واقع شده اند.

 

وی با بیان اینکه ساخت خانه با اشتغال پایدار سرپرست خانوار امتداد می یابد گفت: با توجه به اینکه منطقه هدف اغلب روستاها هستند و اشتغال در حوزه دام و طیور متداول است، سعی می شود تا در همین راستا اشتغال نیز ایجاد شود.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است