شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهمسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه: بازسازی منازل سیل‌زدگان در کرمانشاه آغاز شد‌

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه: بازسازی منازل سیل‌زدگان در کرمانشاه آغاز شد‌

منتشرشده در کرمانشاه دوشنبه, 14 مرداد 1398 ساعت 13:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه گفت: بازسازی و نوسازی منازل سیل‌زدگان در استان کرمانشاه آغاز شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ قبادی‌بصیر مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه با تشریح اقدامات بسیج سازندگی کرمانشاه در مناطق سیل‌زده اظهار داشت: طرح جهاد همبستگی ملی به منظور بازسازی و نوسازی منازل سیل‌زدگان در استان کرمانشاه آغاز شد.

 

 

وی با اشاره به اینکه طرح جهاد همبستگی ملی با هدف کمک به سیل‌زدگان مناطق مختلف کشور مطرح شده است گفت: این طرح ایده‌ای کارآمد و راهگشا است که با توجه به برآوردهای انجام شده مساعدت در جبران خسارت‌های ناشی از سیل به بیش از 70 هزار واحد مسکونی تخریب شده صورت می گیرد.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه افزود: این امر نیازمند مشارکت نیروهای جهادی و مردمی است تا بتوان در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به بازسازی و تامین نیاز خانواده‌های آسیب دیده اقدام کرد.

 

 

قبادی‌بصیر با تاکید بر اینکه محور این طرح، در سراسر کشور مساجد با رویکرد جمع‌آوری کمک‌های مردمی و خیران برای بازسازی یا نوسازی منزل مسکونی آسیب‌دیده است افزود: ساخت و مرمت 500 باب منزل مسکونی سیل‌زدگان استان کرمانشاه با محوریت مساجد و با حضور گروه‌های جهادی، مردم و خیران به صورت نمادین در روستای چغانرگس و واحدهای مددجویان بهزیستی آغاز شد.

 

وی عنوان کرد: فعالیت در حوزه محرومیت‌زدایی و در راستای تحقق بیانیه گام دوم از گذشته تاکنون دستور کار بسیج سازندگی بوده و در جهت رفع محرومیت‌زدایی هدف‌مند در استان تلاش می شود.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است