شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه: در جنگ اقتصادی ملت با بصیرت ایستادگی می کند

فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه: در جنگ اقتصادی ملت با بصیرت ایستادگی می کند

منتشرشده در کرمانشاه چهارشنبه, 06 آذر 1398 ساعت 09:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار عظیمی با اشاره به توطئه‌های دشمن در چهل سال گذشته گفت: در جنگ ناجوانمردانه اقتصادی نیز امروز ملت ما با بصیرت ایستادگی  خواهد کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد نظر عظیمی فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاهدر تجمع بزرگ بسیجیان کرمانشاه با عنوان «شکوه مقاومت» که در ورزشگاه امام خمینی(ره) برگزار شد به رشادتهای ملت ایران در خنثی سازی توطئه های دشمنان اشاره کرد و اظهار داشت: آنچه را که باید یادآور شویم تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی و حوادث بزرگی است که در این مقطع تاریخ اتفاق افتاد.

 

فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه افزود: در این حوادث یک طرف جبهه حق به پرچمداری امام و حضور مردم مومن و فداکار میهن اسلامی و محور مقاومت بوده و آن سوی جبهه دشمنان جنایتکار  قرار دارد.

 

وی بیان داشت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی جبهه استکبار همه امکانات و همه ظرفیت های کشور ما را ناجوانمردانه در خدمت خود و برای رسیدن به منافع نامشروعشان قرار داده بودند و در اختیار گرفته بودند.

 

سردار عظیمی ادامه داد: اما با حرکت الهی امام(ره) و همراهی ملت بزرگ ایران پوزه استکبار به خاک مالیده شد و از همان ابتدا توطئه های استکبار علیه ملت ما شروع شد.

 

وی با بیان اینکه طی این سالها ملت ما در صحنه های سخت و نابرابر همواره فداکاری و از خودگذشتگی کردند و اجازه دخالت به استکبار نداده اند تصریح کرد: در اتفاقاتی که برای کشور ما رقم زدند، توطئه هایی که مدعیان دروغین حقوق بشر به ملت ما تحمیل کردند و حوادث متعددی که در کشور اتفاق افتاد دست پنهان استکبار پشت پرده بوده است.

 

فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه خاطرنشان کرد: اوج قله تقابل ما با استکبار در ۸ سال دفاع مقدس بود که ملت قهرمان ما با هرآنچه داشت در مقابل دشمن به میدان آمد و با فداکاری و اهدای جانشان ،در این عرصه نیز نقشه های دشمن ناکارآمد ماند.

 

وی تصریح کرد: در توطئه های متعدد پس از دفاع مقدس ملت ما در صحنه های مختلف حضور پیدا کردند و فتنه هایی را که بر ملت ما تحمیل می کردند خاموش کرده و دشمن را رسوا کردند.

 

فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه اشرف گفت: در جنگ نیابتی که محور مقاومت شکل گرفت و رزمندگان ما در جبهه مقاومت رزمندگان ما دشمن را سرکوب کردند.

 

سردار عظیمی ادامه داد: در قائله ها و جنگ ناجوانمردانه اقتصادی نیز امروز ملت ما با بصیرت ایستادگی کرده و خواهند کرد.

 

فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه بیان داشت: باید بدانید توطئه های دشمن تمام نشده است و دشمنان اسلام و در راس آنها آمریکای جنایتکار از ملت ما سیلی سختی خورده اند لذا به توطئه های خود ادامه خواهند داد و ما نیز به عنوان وارثان شهیدان در همه صحنه های احتمالی آینده با هوشیاری و بیداری و با تکیه بر لطف خداوند و توکل به خدا باید حضور فعال داشته باشیم و بدانید در این عرصه سخت و کارزار آنکه پیروز خواهد بود، ملت ایران است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است