شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه: بسیج در طراز و افق جهانی بنا شده است

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه: بسیج در طراز و افق جهانی بنا شده است

منتشرشده در کرمانشاه چهارشنبه, 06 آذر 1398 ساعت 10:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: امام(ره) بسیج و بسیجیان را فقط در طراز انقلاب ندیدند و آن را در طراز و افق جهانی بنا کردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در تجمع بزرگ بسیجیان کرمانشاه با عنوان «شکوه مقاومت» که در ورزشگاه امام خمینی(ره) کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: امام راحل سازمان عظیمی را خلق و شجره طیبه ای را غرس کرد و مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) آنرا آبیاری کرد تا این کشور برای ابدیت بیمه شود.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه امام(ره) بسیج و بسیجیان را برای مقابله با دشمنان بزرگ تربیت و رشد داد افزود: امام(ره) بسیج و بسیجیان را فقط در طراز انقلاب ندیدند بلکه آنها را در طراز و افق جهانی بنا کردند.

 

وی با بیان اینکه امام(ره) برای اینکه این کشور در مقابل توطئه دشمنان ایمن باشد بسیج را بنا کرد، گفت: امروز ثمره این تفکر امام(ره) و ادامه آن توسط رهبر معظم انقلاب را در تمام جهان می بینیم که بر اساس آن دشمنان بزرگی را از پای درآورده اند.

 

سردار ریحانی گفت: تا بسیج و بسیجی هست این انقلاب مستحکم خواهد ماند و تا زمانی که بر اساس این تفکر و یادگار امام(ره) بمانیم ملت سربلندی هستیم و همه توطئه های بزرگ را نیز نابود خواهیم کرد.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است