شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه: بالاترین خدمت ، کمک به مردم است

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه: بالاترین خدمت ، کمک به مردم است

منتشرشده در کرمانشاه شنبه, 16 آذر 1398 ساعت 14:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه بالاترین خدمت ، کمک به مردم است گفت: کار جهادگران بسیار ارزشمند است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار  بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه در همایش «طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی» اظهار داشت: در طول ۴۰ ساله انقلاب تمام شیاطین بزرگ برای سست شدن پایه های انقلاب متحد شدند.

 

وی کار جهادگران بسیجی در محرومیت‌زدایی را در محکم کردن پایه‌های نظام بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: کار جهادگران بسیار ارزشمند است، این کار صرفا خدمت‌رسانی نیست بلکه پایه های نظام جمهوری اسلامی محکم می شود.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: کار جهادگران دقیقا نقطه مقابل خواسته‌های دشمن قرار دارد، چون آنها جامعه ایران اسلامی را جامعه‌ای بی تفاوت به اعتقادات و هم‌نوع می‌خواهند.

 

سردار ریحانی بصیرت افزایی در این جهاد کبیر را وظیفه خطیر برای جهادگران برشمرد و بیان داشت: این کار جنگیدن با اهداف و سیاست های فکری و فرهنگی دشمن است، زمانی که در عرصه جهاد و کار تلاش می‌کنید و بخشی از فکر افراد را به این امر وا می دارید این یعنی نقطه مقابل خواسته های دشمنان ما که به دنبال سست کردن پایه های نظام هستند.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه با اشاره به توصیه اکید رهبر معظم انقلاب ( مد ظله العالی) بر اقدامات و کارهای اجتماعی سپاه و بسیج ادامه داد: هیچ خدمتی در نظام جمهوری اسلامی ایران بالاتر از کمک به مردم نیست.

 

سردار ریحانی بیان داشت: اگر نگاهی به تاریخ زندگی امیرالمومنین (ع) بیاندازیم می‌بینیم که ایشان لذت‌بخش ترین دوران زندگی بابرکتشان را نه دوران حکومتداری بلکه زمانی که برای محرومان کار می‌کردند، می‌دانستند.

 

وی با تصریح اینکه فقر ایمان را سست می‌کند، گفت: کار شما در فقرزدایی بسیار رزشمند است و این اقدامات حتی می‌تواند جامعه را زنده کند.

 

وی اقدامات گروه‌های جهادی را مایه عزت و سربلندی نظام و عصبانیت و ناراحتی دشمنان بیان و از زحمات آنها تقدیر کرد.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است