شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهدبیر قرارگاه راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه مطرح کرد: بازدید 1 میلیون و 100هزار نفر از مناطق عملیاتی دفاع مقدس کرمانشاه 

دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه مطرح کرد: بازدید 1 میلیون و 100هزار نفر از مناطق عملیاتی دفاع مقدس کرمانشاه 

منتشرشده در کرمانشاه دوشنبه, 02 دی 1398 ساعت 11:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از بازدید حدود یک میلیون و 100 هزار نفر از هموطنانمان از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان از ابتدای سال راهیان نور در اردیبهشت ماه تاکنون خبر داد. 

عزیزی دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در گفت و گویی با اشاره به رشد چشمگیر آمار بازدیدکنندگان از یادمانها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس در استان کرمانشاه در سال جاری، گفت: از ابتدای سال راهیان نور تاکنون حدود یک میلیون و 100 هزار نفر از هموطنانمان از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان کرمانشاه بازدید کرده‌اند که بخش زیادی از این رشد به بازگشایی مرز خسروی و تردد زوار عتبات عالیات از استان در اربعین امسال مربوط می‌شود.

 

عزیزی اظهار داشت: امسال آمار بازدیدکنندگان از یادمانها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان کرمانشاه به حدود 1.5 میلیون نفر برسد.

 

دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه اضافه کرد: سال گذشته در مجموع یک میلیون و 127 هزار نفر از یادمانها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس در استان کرمانشاه بازدید کردند.

 

وی در ادامه اشاره ای هم به آمار اسکان بازدیدکنندگان از مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان در اردوگاه‌های راهیان نور داشت و گفت: از اردیبهشت ماه تاکنون 121 هزار نفر اسکان در اردوگاه های راهیان نور استان کرمانشاه داشته ایم که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 10 درصد داشته است.

 

عزیزی در ادامه از یادمان و مرکز فرهنگی مرصاد به عنوان پربازدیدکننده‌ترین مرکز دفاع مقدسی استان یاد کرد و افزود: این مرکز فرهنگی جنبه بین‌المللی پیدا کرده و بازدیدکنندگانی از خارج از کشور هم دارد.

 

رئیس سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه کیفی سازی اردوهای راهیان نور در برنامه استان است، گفت: تلاش می‌شود تا برنامه ها بگونه‌ای اجرایی شوند که شاهد تاثیرگذاری بیشتر اردوهای راهیان نور در جامعه باشیم.

 

وی در پایان برای دریافت طرح‌ها، ایده‌ها و پیشنهادات صاحبنظران در راستای کیفی‌سازی اردوهای راهیان‌نور اعلام آمادگی کرد.  

 

سال راهیان نور همزمان با سالروز عملیات بازی دراز در اردیبهشت ماه آغاز می شود.

 

 

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است