شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه:با تولیدات در فضای مجازی قدم‌های خوبی برای تحکیم ریشه‌های انقلاب برداریم

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه:با تولیدات در فضای مجازی قدم‌های خوبی برای تحکیم ریشه‌های انقلاب برداریم

منتشرشده در کرمانشاه شنبه, 05 بهمن 1398 ساعت 11:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بااشاره به اینکه امروز بیشترین تهدیدات ما در فضای مجازی است گفت: با تولیدات در فضای مجازی قدم‌های خوبی برای تحکیم ریشه‌های انقلاب برداریم.

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سردار سرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در اختتامیه اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج در کرمانشاه اظهار داشت: فضای مجازی امروز بخش زیادی از کارها و و اقدامات مردم در بسترهای مختلف اجتماعی. فرهنگی، امنیتی و… را دربرگرفته است.

وی افزود: یکی از مشکلات ما در این عرصه محتوا بود و چون تعداد زیادی از کودکان، نوجوانان و جوانان ما در این فضا مخاطب قرار گرفتند تولید محتوا ضرورت بیشتری پیدا کرده است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بیان داشت: ما تا سال‌ها پیش محتوای مناسبی که شاکله و بستر اصلی این حوزه است برای ارائه نداشتیم و امروز در این حوزه یک آتش به اختیار فرهنگی و اجتماعی شکل گرفته که کارهای ارزنده‌ای تولید می‌شود.

 

وی با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب که فرمودند راهی نداریم جز اینکه قوی شویم، ادامه داد: البته ایشان فرمودند که یکی از عرصه های این قوی شدن همین فضای مجازی است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: یکی از تهدیدات ما در فضای مجازی این بود که ما نسبت به اقدامات دشمن عقب بودیم، اما جوانان نشان دادند در کمتر از ۴۸ ساعت با وجود محدودیت‌ها کارهای ارزنده‌ای تولید می‌کنند.

وی افزود: در تولیدات این حوزه علاوه بر محتوا باید به قالب و شکل ظاهری هم توجه کرد، هرکدام متناسب نباشد کار را ضعیف می‌کند.

 

سردار ریحانی بیان داشت: دشمنان بخش زیادی از تهدیدات ما را در فضای مجازی قرار دادند و ما باید تقویت شویم به این معنا که چیزی برای مقابله با آنها داشته باشیم.

وی تاکید کرد: با امکانات محدود هم ما می‌توانیم این کار را انجام دهیم، چون نه فکرمان، نه اعتقاد و نه انگیزه ما قابل قیاس با دشمن نیست، فکر ما اعتقادی است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با تقدیر از برگزاری این رویداد عنوان کرد: به لحاظ کمی هم باید این تیم‌ها را افزایش دهیم و نسبت به دشمن برتری داشته باشیم تا قدم‌های خوبی برای تحکیم ریشه‌های انقلاب برداریم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است