شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه : انقلاب اسلامی بعد از ۴۱ سال پویا و زنده است

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه : انقلاب اسلامی بعد از ۴۱ سال پویا و زنده است

منتشرشده در کرمانشاه دوشنبه, 14 بهمن 1398 ساعت 16:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار ریحانی گفت: انقلاب اسلامی ایران بعد از گذشت ۴۱ سال پویا و زنده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دو پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در مراسم گرامیداشت سالروز ورود امام (ره) به کشور که در مزار شهدای کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: دوازدهم بهمن ماه سالگرد تاریخی و به یاد ماندنی ورود حضرت امام و روز ولایت مداری و پیوند ناگسستنی امام و امت است.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: امروز به نمایندگی از همه مردم استان کرمانشاه و مردم شهر کرمانشاه از همه نهادها، دستگاه‌ها و اقشار مختلف اینجا جمع شده‌ایم که پیمان مجدد با ولی فقیه و امام عظیم الشان ببندیم و به جهانیان بگوییم که ما بر سر راه آرمان‌های امام (ره) محکم و استوار ایستاده‌ایم.

 

سردار ریحانی خاطر نشان کرد: ملت ما نشان داد در طول تاریخ ۴۱ ساله انقلاب که نه از تهدیدات دشمنان ترسیده و نه بر اثر تحریم‌ها سست شده‌اند و بر اساس کتاب خدا و آیات خدا محکم بر سر راه شهیدانمان بر اصول و مکتب و تفکر امام مانده‌ایم و خواهیم ماند.

 

وی گفت: امام عظیم الشأن، انقلاب، مکتب و فرهنگی را بنا نهاد که بعد از گذشت ۴۱ سال از شور، حرارت، طراوت و ماندگاری آن در طول انقلاب کم نشده است.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بیان داشت: در طول این ۴۰ سال در این مسیر عقب گرد نکرده‌ایم خیلی از کسانی که انقلاب را درک نکردند و امام و دوران دفاع مقدس را ندیدند همانند حججی ها، حجت خدا بر زمین شدند و این بر اساس تفکر و فرهنگ امام (ره) است.

 

سردار ریحانی ادامه داد: بعد از ۴۱ سال به حمد خدا انقلاب ما پویایی و زنده بودن خودش را دارد، انقلاب‌هایی که همه ما در تاریخ از بزرگی آنها شنیدیم از جمله انقلاب فرانسه، انقلاب روسیه و انقلاب چین، چند سال بعد شاهد عقبگرد بودند.

 

وی بیان داشت: اما انقلاب ما با خلوص در اعتقادات امام و مقام معظم رهبری محکم باقیمانده است، تفکر، فرهنگ و اعتقادی برای کشوری که روزی تحت استعمار بیگانگان و آمریکا بود اما امام توانست ما را به جایی برساند که بارها به استعمار بزرگ آمریکا سیلی زدیم و نتوانسته است با ما مقابله کند.

 

 فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: امام این عزت را برای ما آورد و ما را از دره ذلت به قله عزت بالا کشید لذا باید در هر مجلس و جا و هر جغرافیا ، زمانی از عزت و سربلندی حرف زدیم یادی از امام (ره) کنیم.

 

وی با اشاره با اینکه امام تفکر جدیدی از دین و همه شعارها و همه پیام‌ها به ما داد، گفت: امروز بسیاری از کشورهای دنیا به ایران تکیه کرده و این کشور به یاری مظلومان شتافته است.

 

سردار ریحانی افزود: عصبانیت دشمنان از کشور ما به دلیل عزت و سربلندی ما است که این را در ولایتمداری به دست آورده است.

 

وی امثال قاسم سلیمانی را زاییده این تفکر الهی و ولایتمداری دانست و بیان داشت: دشمن امروز به دنبال گسستن این پیوند محکم امام و امت هستند لذا با تلاش و مدیریت جهادی می‌توانیم نقشه دشمنان را نقش بر آب کنیم.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: امام (ره) ما را به جایی رساند که از یک کشوری که هیچ توان و اراده‌ای در تولید و زیرساخت‌ها نداشتیم امروز شاهد پیشرفت در زمینه های متفاوت هستیم.

 

سردار ریحانی گفت: امروز کشور ما در همه بسترها حرفی برای گفتن در دنیا دارد، از این رو دشمنان نمی‌توانند این پیشرفت‌ها را ببینند و به دنبال تضعیف جایگاه عظیم ولایت و گسستن امت با این جایگاه هستند اما به حمد خدا بعد از ۴۱ سال ملت ایران نشان داده بر سر پیمان‌های خود با امام (ره) و راه شهیدان و این تفکر و جهاد مانده و خواهد ماند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است