شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه عنوان کرد: بکارگیری تجهیزات و امکانات سپاه برای مقابله با بیماری کرونا

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه عنوان کرد: بکارگیری تجهیزات و امکانات سپاه برای مقابله با بیماری کرونا

منتشرشده در کرمانشاه یکشنبه, 11 اسفند 1398 ساعت 11:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از بکارگیری تجهیزات و امکانات سپاه برای مقابله با بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در بازدید استاندار کرمانشاه از ادوات لشکر عملیاتی ۲۹ سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان برای مبارزه با ویروس کرونا ضمن تقدیر از استاندار کرمانشاه که در بحث مقابله با بحران‌هایی که برای استان پیش آمده است پرتلاش حضور پیدا می‌کند، اظهار داشت: سپاه در مقابله با ویروس کرونا همه تجهیزات و اقدامات و آمادگی‌های خود را به کار گرفته است.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: تمام مراکز سپاه، بیمارستان‌های سپاه و مرکز بهداری غرب آمادگی لازم برای پذیرش بیماران را دارد و اقدامات لازم جهت رفع این بحران انجام شده است.

 

وی از اقدامات بسیج جامعه پزشکی جهت مقابله با ویروس کرونا خبر داد و خاطرنشان کرد: بر این اساس تیم‌های پزشکی به روستاها و نقاطی که احتمال آلودگی به این ویروس وجود دارد اعزام‌شده اند.

 

سردار ریحانی ادامه داد: یکی از کارهایی که در جلسه به آن توصیه شد رفع آلودگی از مکان‌های عمومی، شهرها و مراکز عبور و مرور مردم بود که به حمد خدا امروز شاهد فعالیت بخشی از یگانهای جنگ نوین سپاه با حضور لشگر نبی اکرم (ص)، تیپ انصار الرسول و بهداری غرب جهت رفع آلودگی هستیم.

 

وی ادامه داد: طی یک برنامه ریزی منسجم هر روز بخشی از شهر را جهت برطرف شدن آلودگی ضدعفونی می‌کنیم.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: در راستای رفع آلودگی در شرایط کنونی جامعه و رفع مشکلات همواره کنار مردم هستیم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است