شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی خبر داد : اجرای رزمایش کمک مومنانه 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی خبر داد : اجرای رزمایش کمک مومنانه 

منتشرشده در خراسان جنوبی دوشنبه, 25 فروردين 1399 ساعت 12:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی با بیان اینکه بسیج از همان لحظات نخست کشف بیماری کرونا در کنار مردم بوده و خواهد بود گفت: رزمایش کمک مومنانه را برای 45 روز برنامه‌ریزی شده و در حال اجرا است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی در نشست تبیین و هماهنگی تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی( مد ظله العالی) در 15 شعبان ماه اظهار داشت: مجموعه بسیج و سپاه کشور رزمایش کمک مومنانه را برای 45 روز برنامه‌ریزی کرده که در حال حاضر در حال اجرا است.

 

وی بیان کرد: در کشور با چهار عنوان "کمک مومنانه بسیج کشور"، "رزمایش مواسات ائمه جمعه سراسر کشور"، "بخشش ایرانیان کمیته امداد" و "پویش مردمی"، به ملت بزرگ ایران در راستای شکست بیماری کرونا خدمت‌رسانی می‌شود.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنویی با تاکید بر اینکه جامعه هدف ما قشر آسیب پذیر، متضرر و خسارت دیده است افزود: در استان خراسان جنوبی هماهنگی و همدلی خوبی حاکم است.

 

سردار قاسمی تصریح کرد: بسیج در کشور از استعداد نیرویی بسیار قوی، مومن و مخلص در دورترین نقاط کشور برخوردار است که شاید بسیاری از تشکل‌ها از آن بی‌بهره باشند.

 

وی با بیان اینکه مجموعه بسیج از همان لحظه اول کشف بیماری کرونا در ایران در کنار مردم بوده و خواهد بود گفت: در موضوع کمک‌های مردمی و توزیع آن، مجموعه بسیج در کنار ائمه جمعه و جماعات این کار را دنبال می‌کند.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی بیان کرد: به فرمایشات مقام معظم رهبری لبیک می‌گوییم و آمادگی خود را در تمامی جهات اعلام می‌کنیم و قطعا امسال این حرکت مردمی و این رزمایش، رزمایشی معنوی و مادی خواهد بود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است