شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی‌: رزمایش کمک مومنانه دنیا را حیرت زده کرد / اربعین دیگری در ایران رقم خورد

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی‌: رزمایش کمک مومنانه دنیا را حیرت زده کرد / اربعین دیگری در ایران رقم خورد

منتشرشده در خراسان جنوبی چهارشنبه, 24 ارديبهشت 1399 ساعت 13:03
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی با بیان اینکه رزمایش کمک مومنانه دنیا را به حیرت آورده است گفت: با اجرای این رزمایش اربعین دیگری در ایران رقم خورد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی در رزمایش کمک مومنانه اهدای یک هزار بسته معیشتی به نیازمندان و آسیب دیدگان اقتصادی از کرونا در خراسان جنوبی اظهار داشت: مقام معظم رهبری در پیامی در نیمه شعبان فرمودند "چه خوب است که امسال رزمایش مواسات، همدلی و کمک مونانه انجام شود تا خاطره خوشی برای نیازمندان مومن از ماه مبارک رمضان باشد".

 

وی گفت: در این راستا همه مردم به میدان آمدند و انتظار را نداشتیم که ملتی که خود به نوعی تحریم و مشکلات اقتصادی دارند اینگونه به هم‌نوعان خود کمک کنند.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دشمن قصد داشت این فرهنگ و سیره ائمه را از ما بگیرد اما موفق نشد بیان کرد: زندگی و سیره ائمه این بوده است که هرچه دارند را با هم نوعان تقسیم کنند.

 

سردار قاسمی افزود: با اجرای این رزمایش اربعین دیگری در ایران رقم خورد. در جلسه‌ای که در استانداری داشتیم برآورد ما در این رزمایش برای ده هزار بسته معیشتی پیش‌بینی شد اما در مرحله نخست 14 هزار و 500 بسته آماده شد و تا پایان مرحله نخست 29 هزار بسته توزیع شد.

 

وی خاطرنشان کرد: در مرحله دوم 30 هزار بسته پیش‌بینی شده بود که تا روز میلاد امام حسن مجتبی(ع) 59 هزار و 800 بسته معیشتی در مرحله اول توزیع شد و هنوز تا 25 اردیبهشت این تعداد افزایش می‌یابد.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در مرحله سوم که به پایان ماه مبارک رمضان ختم می‌شود این کمک‌ها ادامه دارد یادآور شد: در این رزمایش بسیاری از مردم از معیشت خود زده‌اند تا به همنوع خود کمک کنند.

 

سردار قاسمی اظهار داشت: رزمایش کمک مومنانه یعنی این حس انسان دوستی را به سراسر ایران اعلام کنیم البته عده‌ای در فضای مجازی اعلام می‌کنند که این کار ریا و تشریفات است در حالی که مقام معظم رهبری در بیانات خود فرموده‌اند این رزمایش و حس انسان دوستی باید به رخ دنیا کشیده شود.

 

وی با اشاره به اینکه این رزمایش ترویج حسنه است افزود: در ماه مبارک رمضان باید حواسمان باشد تا زندانیانی که جرایم غیرعمد دارند فراموش نشوند و باید به آنان نیز کمک شود.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی با بیان اینکه این رزمایش دنیا را به حیرت آورده است گفت: امروز کارگران ما رزمنده هستند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است