شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیمسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصار الرضای استان خراسان جنوبی خبر داد : توزیع بیش از ۱۳۶ هزار بسته معیشتی از ابتدای رزمایش مومنانه تاکنون در استان 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصار الرضای استان خراسان جنوبی خبر داد : توزیع بیش از ۱۳۶ هزار بسته معیشتی از ابتدای رزمایش مومنانه تاکنون در استان 

منتشرشده در خراسان جنوبی یکشنبه, 18 خرداد 1399 ساعت 15:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصار الرضای استان خراسان جنوبی گفت: بیش از ۱۳۶ هزار بسته معیشتی از ابتدای رزمایش مومنانه تاکنون بین اقشار آسیب‌پذیر از بیماری کرونا در استان توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ هنری مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصار الرضای استان در خصوص اقدامات توزیع بیش از ۱۳۶ هزار بسته معیشتی در خراسان جنوبی صورت گرفته در رزمایش کمک مومنانه در استان گفت: این تعداد بسته معیشتی از ابتدای رزمایش مواسات و کمک مومنانه در استان با همکاری همه مردم، نهاد‌های حاکمیتی، سپاه و بسیج، استانداری و دستگاه‌های اجرایی استان، موسسات خیریه و گروه‌های مردم نهاد و جهادی بین نیازمندان و اقشار آسیب پذیر از کرونا توزیع شد.

 

هنری با اشاره به اینکه علاو بر بسته‌های توزیع شده کمک‌ نقدی و غیر نقدی هم در استان جمع آوری شد ادامه داد:  همچنین با توجه به تعطیلی بخش قابل توجهی از کسب و کار‌ها به دلیل بیماری کرونا با کمک خیران تاکنون اجاره بیش از هزار و ۱۰۰ واحد تجاری در استان بخشیده شده است.

 

هنری افزود: در زمینه پرداخت وام به مشاغل آسیب دیده از کرونا هم توسط خیران بیش از ۱۴۲ فقره وام قرض‌الحسنه به صورت مردمی پرداخت شد.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصار الرضای استان گفت: همچنین در زمینه پخت غذای گرم هم با کمک کمیته امداد و سایر خیران و هیئات مذهبی حدود ۲۸۳ هزار وعده غذای گرم بین محرومان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شد.

 

از ابتدای رزمایش مواسات و کمک مومنانه در استان بیش از ۵ هزار و چهارصد نیروی بسیجی و جهادی در زمینه بسته بندی، توزیع و شناسایی خانواده‌های آسیب دیده و محروم فعالیت داشتند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است