شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی خبر داد: جهش تولید در محصولات کشاورزی استان اولویت گروه های جهادی

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی خبر داد: جهش تولید در محصولات کشاورزی استان اولویت گروه های جهادی

منتشرشده در خراسان جنوبی یکشنبه, 25 خرداد 1399 ساعت 09:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی گفت: جهش تولید در محصولات کشاورزی و توجه به شعار سال جاری از اولویت های گروه جهادی در استان است.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی در همایش آیین رسم هجرت و تقدیر از جهادگران عرصه کمک مومنانه و مبارزه با بیماری کرونا بیان کرد: حوادث سال جاری در غرب کشور رسالت گروه های جهادی را افزایش داد.

 

وی بیان کرد: گروه های جهادی طی چهارماه گذشته در چند عرصه اعم از همکاری با دانشگاه علوم پزشکی در ۱۰ حوزه، کمک به ناجا، فرمانداری ها و استانداری در پایش روستاها، گند زدایی اماکن عمومی به صورت شبانه روزی فعالیت داشتند.

 

سردار قاسمی با اشاره به اجرای رزمایش سلامت در سراسر استان، بیان کرد: در راستای اجرای این رزمایش گام های بزرگی در زمینه ارتقاء سلامت و بهداشت مناطق مخلتف به ویژه روستاها برداشته شد.

 

وی با بیان اینکه به مسائل مقابله بهداشتی و رزمایش کمک های مومنانه از سوی مردم به انقلاب اسلامی عزت داد، گفت: به دنبال فرمایشات رهبری پیرامون رزمایش کمک مومنانه، قرارگاه های رزمایش در تمام استان ها و خراسان جنوبی تشکیل شد.

 

سردار قاسمی با بیان اینکه برای این رزمایش خیزش عمومی، مردمی و انقلابی برای لبیک به رهبری شکل گرفت: خوشبختانه طی ماه های اخیر، راهبرد سپاه و بسیج در مورد خدمت گزاری و محرومیت زدایی توسعه بیشتری گرفته است.

 

وی جهش تولید در محصولات کشاورزی و توجه به شعار سال جاری را از اولویت های گروه جهادی دانست و افزود: همچنین در راستای محرومیت زدایی اقدامات بزرگی برداشته خواهد شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است