شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیمسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:حلقه اتصال بین جهادگران و اقتصادمقاومتی محکم تر می شود

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:حلقه اتصال بین جهادگران و اقتصادمقاومتی محکم تر می شود

منتشرشده در خراسان جنوبی سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 ساعت 13:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:زهرایی گفت: امسال باید تقویت روحیه کار و تلاش داشته باشیم و حلقه اتصال بین جهادگران و اقتصاد مقاومتی را محکم تر کنیم.

 


به گزارش سپاه نیوز: محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در همایش رسم هجرت در جمع نخبگان جهادگر خراسان جنوبی اظهارداشت: گروه های جهادی ما امروز در تمامی اقشار ، متخصصین، کارمندان، مهندسین، پزشکان ، طلاب ، دانشجویان و محلات ساماندهی می شوند و هر ساله به گروه های ما اضافه می شوند.


عزیمت 1200حلقه صالحین به اردوهای جهادی در سراسر استان


زهرایی با اشاره به اعزام گروه های جهادی یک روزه افزود: در سال گذشته حلقه های صالحین ما بیش از یک هزار و 200 حلقه شجره طیه صالحین به مناطق محروم اعزام شدند.


وی با اشاره به اینکه کار فرهنگی حداقل خروجی است که بر این گروه های جهادی وارد است، اضافه کرد: بعضی از منتقدین می گویند کار فرهنگی توسط گروه های جهادی موقتی، شدنی نیست.


مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه فقط ساماندهی 30 هزار نفر برای بزنگاه های انقلاب اسلامی در نقاط بحرانی هستند، ادامه داد: از جمله زلزله ی زیرکوه که اولین گروه های اعزامی برای آوار برداری همین جهادگران بودند برای سیل همین اتفاق تکرار می شود.


وی با بیان اینکه باید الزاماتی را برای گروه های جهادی ترسیم کنیم، عنوان کرد: سال جاری که از سوی امام خامنه ای(حفظه الله) به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام گرفته باید تقویت روحیه کار و تلاش داشته باشیم و حلقه اتصال بین جهادگران و اقتصاد مقاومتی را پر رنگ کنیم.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است