شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیاخبار برگزیدهفرمانده قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه خبر داد؛ محرومیت‌زدایی ‌نیروی زمینی سپاه در مناطق محروم هرمزگان

فرمانده قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه خبر داد؛ محرومیت‌زدایی ‌نیروی زمینی سپاه در مناطق محروم هرمزگان

منتشرشده در اخبار برگزیده سه شنبه, 12 اسفند 1399 ساعت 11:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه از احداث ۱۵۰ واحد منزل مسکونی برای مردم نیازمند در جزیره هرمز خبر داد و گفت: این واحدها تا دو ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسند.


به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد مارانی فرمانده قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه در گفت‌وگویی با بیان اینکه قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه علاوه بر کمک‌های مومنانه، مباحثی را نیز در مقوله محرومیت زدایی در سطح استان هرمزگان در حال انجام دارد، گفت: ما حدود 150 منزل مسکونی در جزیره هرمز خواهیم ساخت که در دوماه آینده این منازل آماده و تحویل مردم جزیره خواهد شد.

وی افزود:  ساخت منزل مسکونی امر ارزشمندی است که علیرغم مشکلات در بردن مصالحی به جزیره، این کار صورت گرفت؛مبحث دیگری که قرارگاه در حوزه محرومیت زدایی در حال انجام دارد تعمیر منازل مسکونی افراد بی بضاعت در استان هرمزگان است.

سردار مارانی گفت: که در مرحله اول این طرح، 600 منزل مسکونی در نظر گرفته شده در سطح استان نسبت به تعمیر و ترمیم آنها اقدام خواهد شد.

وی تاکید کرد: هزینه تعمیر هر منزل حدود 10 تا 12 میلیون تومان برآورد شده است.

فرمانده قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه گفت: در کل اقدامات محرومیت‌زدایی که در سطح استان توسط قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه در حال انجام است شامل ایجاد اشتغال، آبرسانی، کمک‌های معیشتی و تهیه و تعمیر مسکن محرومان است که امیدواریم در سال آینده به برنامه‌ها شتاب بدهیم و افراد بیشتری در این طرح قرار بگیرند.

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است