شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبی به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صورت گرفت؛ ایجاد کارگاه‌های اشتغال درمناطق محروم استان خراسان جنوبی

 به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صورت گرفت؛ ایجاد کارگاه‌های اشتغال درمناطق محروم استان خراسان جنوبی

منتشرشده در خراسان جنوبی سه شنبه, 18 خرداد 1400 ساعت 12:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: در راستای شعار سال قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان خراسان جنوبی به منظور اشتغال‌زایی درمناطق محروم استان خراسان جنوبی کارگاه‌های اشتغال ایجاد کرده است. 

به گزارش سپاه نیوز؛ امسال که با نام "تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها" آغاز شده، برکت تولید در کارگاه کارآفرینان نیز بیشتر نمایان است برکتی که با کمک قرارگاهی متولد شده که نام زیبای آبادانی بر سردرش است. 

 

قرارگاه کارآفرینان هر منطقه را شناسایی و در راستای شعار سال و پشتیبانی و مانع‌زدایی و لبیک به منویات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) به آنان کمک می‌کند تا چراغ تولید را بیفروزند. 

 

 قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان خراسان جنوبی ، چرخ خیاطی و تجهیزات کارگاهشان را تامین کرده و حتی مکانی را نیز برای کارگاه در اختیارشان گذاشته تا برکت نان‌آوری رونق گیرد.

 

گفتنی است شهر درح در 85 کیلومتری شهرستان سربیشه و از شهرهای مرزی ایران است که برای‌ رفتن به آن‌ باید از بیرجند مرکز خراسان جنوبی 150 کیلومتر فاصله بگیری‌، جایی درست نزدیک مرز ایران با افغانستان است. 

 

از مردم شهر که سراغ زنان کارآفرین را می‌گیری همگی یک آدرس را نشانت می‌دهند، یک کارگاه خیاطی و زنانه که دو سال‌ است دستانشان با تولید و خودکفایی آشنا است اما چند ماهی است کارشان رونق گرفته و اکنون به کمک قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه خراسان جنوبی، چراغ کارگاهشان روشن شده، زنانی که سال‌ها در خانه به دوخت و دوز مشغول بودند اکنون به مدد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه توانستند کارشان را توسعه دهند. 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است