شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی: مواسات و کمک های مومنانه از توصیه های قرآن است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی: مواسات و کمک های مومنانه از توصیه های قرآن است

منتشرشده در خراسان جنوبی چهارشنبه, 24 شهریور 1400 ساعت 09:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین نوفرستی با اشاره به اینکه در کار خیر سرعت از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: این اقدامات زیبا در طرح مواسات و کمک های مومنانه در قران بسیار بر آن تاکید شده و جزو توصیه های قران است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین نوفرستی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی در مراسم توزیع 114 بسته مواد غذایی بین محرومان، اظهار داشت: جامعه ما به واسطه تقوا و ایمان و توصیه هایی که در فرهنگ ایمانی و دینی داریم، این زمینه ها فراهم است.

 

 وی با بیان اینکه در سیر کمال اولین قدم ، شناخت است، اظهارداشت: وقتی انسان معرفت و شناخت پیدا کرد باید وارد عمل شود.

 

 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه افرادی که ایمان و عمل صالح را می دانند اما حاضر نیستند عمل کنند و حتی آگاهانه به دین ضربه می‌زنند در خسران هستند، گفت: فضای عالم با اقدام و پیام امام حسین(علیه السلام) در عاشورا تغییر کرد و امروز می بینیم که سالانه میلیون ها نفر به زیارت امام حسین(علیه السلام) می روند.

 

 حجت الاسلام والمسلمین نوفرستی با اشاره به اینکه در کار خیر سرعت از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: این اقدامات زیبا در طرح مواسات و کمک های مومنانه در قران بسیار بر آن تاکید شده و جزو توصیه های قران است.

 

 وی با بیان اینکه سردار سلیمانی به دلیل تقوا و ایمان بالای و سرعت در اقدام و عمل که داشت، نزد خداوند جایگاه ویژه ای گرفت که هرگز از دلها خارج نخواهد شد، گفت: در موضوع کربلا  افرادی که لیاقت داشتند و امام را همراهی کردند بسیار زیبا درخشیدند و امروز هم نامشان به نیکی در تاریخ یاد می شود و خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است