شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصار الرضا(ع) استان خراسان جنوبی: ترویج تفکر و اندیشه انقلابی از مهم‌ترین وظایف بسیج رسانه است

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) استان خراسان جنوبی: ترویج تفکر و اندیشه انقلابی از مهم‌ترین وظایف بسیج رسانه است

منتشرشده در خراسان جنوبی سه شنبه, 30 شهریور 1400 ساعت 09:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) استان خراسان جنوبی گفت: انتظاری که از بسیج رسانه و رسانه‌ها می‌رود، ترویج تفکر دلنشین بسیجی است که پیاده کردن، توصیه و مطالبه‌گری در این زمینه مد نظر است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) استان خراسان جنوبی در مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج رسانه استان و در آیین رونمایی از پوستر پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر افزود: کارنامه رسانه‌ها و بسیج رسانه خراسان جنوبی، کارنامه خوب و درخشانی است و تعداد آمار رسانه‌ها و تیتراژ آن نشان از علاقه مردم به مسایل فرهنگی است و شاید برخی استان‌های پرجمعیت مراکز رسانه‌ای آنان کمتر از خراسان جنوبی باشد.

 

وی بیان کرد: انتظاری که از بسیج رسانه و رسانه‌ها می‌رود، ترویج تفکر دلنشین بسیجی است که پیاده کردن، توصیه و مطالبه گری در این زمینه مورد انتظار است و در این زمینه کارهای خوبی هم انجام شده است.

 

سردار قاسمی افزود: بسیج رسانه در مشکلات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی باید زمینه‌ساز همراهی و همدلی جامعه باشد و همچنین ترویج تفکر و اندیشه انقلابی، مطالبه گری و واگویی مشکلات مردم از بسیج رسانه انتظار می‌رود.

 

وی بیان کرد: کارهای ارزشمندی توسط بسیج رسانه استان انجام شده و خانه مطبوعات هم پشتیبانی لازم را انجام داده که جای تشکر دارد.

 

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی اظهار داشت: با گسترش فضای مجازی و سایبری، گردان‌های سایبر بسیج شکل و توسعه گرفت و کارها سنگین شد به همین دلیل مجموعه مرکز فضای مجازی و بسیج رسانه از هم مستقل شدند.

 

سردار قاسمی راه اندازی گروه جهادی رسانه‌ای شهید محمدرضا فرهادی و راه اندازی مرکز نیکوکاری رسانه‌ یاران خراسان جنوبی را از خلاقیت‌های بسیار موثر در عرصه رسانه استان ذکر کرد و گفت: در زمینه برگزاری کنگره ۲ هزار شهید خراسان جنوبی هم رسانه‌های استان پای کار بودند و نقش موثری در ترویج فرهنگ و ایثار شهادت داشتند که اقدامات آنان جای تقدیر دارد.

 

در پایان این جلسه نیز از پوستر پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با حضور خواهر شهید محمدرضا فرهادی و فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی رونمایی شد.

 

انتهای پیام  /02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است