شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیمسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت طبس خبر داد :شرکت 900 بسیجی در اردوهای جهادی طبس از ابتدای سال جاری

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت طبس خبر داد :شرکت 900 بسیجی در اردوهای جهادی طبس از ابتدای سال جاری

منتشرشده در خراسان جنوبی چهارشنبه, 09 تیر 1395 ساعت 10:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:کاظمی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بالغ بر 900 نفر بسیجی در اردوهای جهادی شرکت کرده اند .

 


به گزارش سپاه نیوز:مجید کاظمی، مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج طبس درباره برگزاری اردوهای جهادی در شهرستان طبس اظهار داشت: هم‌ اکنون 2 مورد اردوی جهادی 7 روزه با حضور 22 نفر بسیجی از پایگاه‌ های مقاومت بسیج محلات و دانشجویی در روستاهای کریت و جوخواه طبس در حال برگزاری است.


وی ادامه داد: شرکت‌ کنندگان در این اردوها، با کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) برای تعمیر و ساخت منازل محرومان این روستاها همکاری می‌کنند که فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس به همراه فرماندار و جمعی دیگر از مسئولان این شهرستان، از محل برگزاری این اردوها در این 2 روستا بازدید کرده اند.


مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج طبس خاطر نشان کرد: پیش از این نیز طی سال جاری 4 مورد اردوی جهادی 7 روزه با شرکت 34 نفر بسیجی در شهر دیهوک (2 مورد) و روستاهای فهالنج و کریت برگزار شده است.


وی افزود: علاوه بر این، از ابتدای سال جاری تاکنون، 850 بسیجی دیگر هم در اردوهای جهادی یک روزه در هر سه بخش مرکزی، دستگردان و دیهوک شهرستان طبس در عرصه‌های فرهنگی، عمرانی، کمک به جمع‌آوری محصولات کشاورزی و اقتصاد مقاومتی حضور یافته‌اند.

انتهی خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است